18:45
12/5/2012

* Adobe jednak wypuści patche

Adobe tydzień temu udostępniło poprawki dla Photoshopa. Płatne. Oburzone community domagało się wypuszczenia bezpłatnych patchy – a Adobe twierdziło, że przecież i tak nikt nie atakuje ludzie przez Photoshopa. Teraz jednak zmienili zdanie – darmowe patche będą.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. soft za $999 i jeszcze płatne patche :D jak to się widzi to się śmiać chce :D

 2. Płatne DLC do Photoshopa ;>

 3. Luka dotyczy nie tylko Photoshopa, ale także Ilustratora i Flasha Profesional w wersji 5.5 i wcześniejszych (zarówno na win jak i mac). I o ile dobrze rozumiem, nie poprawki miały być płatne, ale aktualizacje do nowszych wersji – w których ten błąd nie występuje. Pytanie czy Adobe ma obowiązek aktualizować starsze wersje oprogramowania. Tym bardziej, że Creative Suite 6 został wydany dopiero tydzień temu.

 4. Widocznie fotoszop ma kilka funki których darmowa konkurencja nie posiada.

 5. Oj ten Photoshop i ogólnie soft Adobe głośno krzyczy o konkurencję… wtedy by się takie rzeczy nie działy, a i jakość i cena softu byłyby lepsze…

  • flash ma html5
   fotoszop ma gimpa, psp, i kilka innych

  • 1. Flasha html5 całkowicie nie jest w stanie zastąpić.
   2. Kto używał photoshopa i gimpa wie, że ten drugi w porównaniu do pierwszego się nie umywa. Psp nie używałem, więc nie jestem w stanie stwierdzić.

 6. co ja patche?

 7. „Nikt nie atakuje ludzi przez Photoshopa.” Taaa, a naszego serwera też nikt nie ruszy, bo kto by tam chciał nas atakooować…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: