23:42
28/1/2015

NIST opublikował przekrojowy, obszerny poradnik dotyczący analizy bezpieczeństwa aplikacji mobilnych. Krótko mówiąc, świetna lektura.

Przy okazji przypominamy, że jeśli ktoś z Was jest zainteresowany tą tematyką, to 26-27 lutego w Warszawie odbędzie się kolejna edycja naszych warsztatów z bezpieczeństwa aplikacji mobilnych. Zapraszamy do udziału :)

PS. A jeśli czujecie, że “wymiatacie” w tym temacie, to zapraszamy do kontaktu — szukamy pentesterów aplikacji mobilnych. Praca na etat w Krakowie, albo zdalna.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A jaka płaca? :P

  • Jak praca taka płaca ;)

  • Płaca pewnie też Krakowska…

  • Wysoka :)

 2. Robert: a Jaki zakres płacy bierzesz pod uwagę?

 3. Czy będą trzynastki, służbowy samochód i sekretarka?

  • I brak obowiązku zjeżdżania na dół kopalni, jeśli stężenie przekracza normę, oczwiście :)

  • Ja się obejdę bez trzynastki. Wystarczy mi samochód służbowy i dwie sekretarki, w tym jedna z prawem jazdy. :)

  • A druga co w tym czasie będzie robić? Penetr… tfu, pentest?

 4. PK: rotlf xD

 5. Czy poradnik można jeszcze gdzieś dostać?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: