7:46
15/1/2014

* Analiza karty SIM

Ciekawy opis budowy i architektury kart SIM.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. szkoda że po angielsku :(

  • What’s wrong with English docs? I’d understand you if it
   were Chinese. :-)

  • Angielski wydawał mi się zawsze podstawą w tematach okołoinformatycznych (ujmując rzecz bardzo ogólnie). Zmieniło się coś? :P

  • @Pleśniak: błąd. Rosyjski. Z anglojęzycznych materiałów nie wyniosłem takiej ilości wiedzy jak z rosyjskojęzycznych. Stary jestem, więc może teraz się coś zmieniło, ale wydaje mi się, że najsmaczniejsze kąski nadal leżą gdzieś w Rosji.

  • @Ninja
   Zależy jakich materiałów szukasz… Jak metod włamywania, kursów pisania wirusów itp to faktycznie u ruskich może być więcej. Jak bardziej ogólnych i podstawowych to raczej angielskie.
   A kiedyś fakt, łatwiej było dostać sowieckie wydania podstawowych pozycji bo w bibliotekach na uniwerku mieli po kilkanaście a oryginalnego wydania 1 góra dwa egzemplarze.

  • Bo to jest język dokumentacji ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: