8:33
24/11/2015

Marcin Probola opublikował wyniki analizy statycznej kodu ok. 1000 wtyczek do WordPressa. We wpisie demonstracje przykładowych błędów. Audyt kodu przeprowadzony został skanerem PhpSourcerer autorstwa Marcina — jego kod źródłowy jeszcze nie jest dostępny (ma być), ale z narzędzia można skorzystać na stronie php-grinder.com.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. swietny serwis. gratulacje dla autora. wizualizacja rowniez zrobiona swietnie

  2. Fajna sprawa, szkoda tylko, że autor nie podaje nazwy wtyczki jako pierwszego elementu każdej linii, byłoby łatwiej tą listę przeglądać.

  3. I TAK NIEDŁUGO WP MIGRUJE NA NODEJS!! HELL YEAH

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: