21:08
15/8/2011

Metro w San Francisco, a raczej zespół szybkiego transportu miejskiego BART, zlikwidowało nadajniki telefonii komórkowej na swoich stacjach w celu utrudnienia protestów na terenie swoich stacji (protesty dotyczyły śmiertelnego postrzelenia 2 osób przez policję BART).
W odpowiedzi na te działania Anonimowi włamali się i pozyskali (najprawdopodobniej za sprawą SQL injection) ok. 2000 loginów i haseł pochodzących ze strony MyBART.gov, będące marketingową wizytówką BART.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Chłopaki ( a może i dziewczyny ) robią sobie jajca z dowolnego losowo wybranego systemu.

  2. Hasła oczywiście plaintext, a hasło dla dev po prostu świetne :)

  3. Ze niby policja/niepolicja cos jak SOK ma bron i postrzelila dwie osoby? w tej ameryce to albo maja schize albo na dupy poupadali bo juz glow nie maja…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: