11:07
16/10/2011

Austriackiej. W liczbie 25 000 rekordów.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Doskonały wpis! Klikam już od 2 minut i nie mogę znaleźć treści!

 2. well well… nie spodziewałem się tego że pastebin jest w jaki kolwiek sposób moderowane, wrzucone 26 września więc trochę przeterminowane no ale cóż, jeżeli ktoś posiada adres wciąż ‘sprawnych’ danych to miło było by gdyby zarzucił

  • A po co Ci te dane?

 3. skoro ktos juz je udostepnia niech sie postara aby byly dostepne

  • Gdyby ktoś wykradł i udostępnił Twoje dane, to też chciałbyś, żeby były dostępne? :) Nie. Starałabyś się je usunąć z sieci.

  • (starałbyś)

 4. Hm. Ciekawi mnie jak długo jeszcze będzie trwała ta zabawa w kotka i myszkę ^^

 5. […] Anonymous odpowiedzialny za upublicznienie prywatnych danych setek policjantów został aresztowany. FBI namierzyło go na podstawie … opublikowanego w internecie zdjęcia […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: