9:24
11/7/2012

* Anonimowi vs pedofile

Anonimowi wypowiedzieli wojnę pedofilom.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. I dobrze niech tępią chwasty. Byle to było czysto ideowe.
  Lub wersje alternatywne…
  Czyżby kupowali mandat społeczny i mieli zamiar startować w wyborach ??
  A może to jakaś zasłona dymna do głębszej penetracji sieci za przyzwoleniem władz ??

  Hakier człowiek skomplikowany, myśli wielo-poziom-owo i wielo-paradygmat-owo.

  • gimnazjaliści i nowe prawiczki od korwina nie mają ani czynnego ani biernego prawa wyborczego.

  • To opinia a-polityczna, nie mam nic do korwinów i innych winów, czy korów. Może poza tym, że chce by mój pecet miła dużo cor-ów. A zatem : Poglądy wtłoczone za młodu zostają na lata w dwóch formach… Albo bunt przeciw temu co nam wtłaczano w młodości. Albo staje się człowiek orędownikiem tychże wtłoczonych prawd, aż po fanatyzm. Co prawda istnieje też trzecia możliwość, ale co tam, ona tylko potwierdza regułę ;->

  • Wierzymy gorąco. Ale – gdyby nie wolny rynek, to tych całych internetów, komputerów i innych satelitów by nie było (albo by były, na zasadzie na łącze 9600 bodów czeka się 20 lat, ale jak ma się chody, to po 2 się dostaje i do tego z MNP. Może.) No ale taki Oxyuris Vermicularis przecież nie zastanawia się skąd bierze się otaczająca rzeczywistość.

  • To że nic do nich nie macie nie zmienia faktu, że nie mają prawa wyborczego.

  • Jeszcze nie mają takiego prawa… ale cóż latka lecą, gimnazjum się też kiedyś kończy…

  • i człowiek wyrasta z narodowego korwinizmu :)

 2. Z prawie każdego mogę zrobić pedofila.

  Kiedyś opisałem scenariusz takiego ataku znajomemu oficerowi policji krym. i musiał przyznać, że złapałby się na to. Wszystkie jego pytania przewidziałem.

  W dalszym postępowaniu standardowa ekspertyza komputera nic podejrzanego by nie wykryła. Człowiek zniszczony, nawet jeśli nie skazany.

  Może lepiej jeśli tylko Policja zajmuje się ściganiem przestępców, a nie jakieś anonymy.

 3. Szczerze, to pewnie sam bym się dołączył do ataków, ale na pierwszej lepszej stronie nie było dzieci, tylko kobiety w, tak mi się przynajmniej wydaje, ‘legalnym’ wieku. Czy srsly tam są takie obrzydliwe strony?
  A nawet jeśli są, to ciekawi mnie, co zrobią Anonimowi? zaDDoS’ują ich na śmierć?

 4. >sugerowanie że pedofile nie są anonimowi

  • >sugerowanie, ze to nie jest karachan i to tu nie dziala

  • taki nowy xD

 5. Na /b/ wciąż pedo na całego, ale Anoni już ponad to, 4chana z zakładek wyrzucili, dorośli i świat będą ratować. Szkoda że od siebie nie zaczęli.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: