9:43
9/5/2011

* AnonOps.net zaatakowane

Domeny AnonOps.ru i najprawdopodobniej AnonOps.net zostały przejęte przez jednego z administratorów, który obraził się na Anonimowych za wprowadzenie nowych struktur władzy i hierarchii ważności. Opis “ataku” i ostrzeżenie od Anonimowych znajdziecie pod nowym adresem: http://message.anonops.in/

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Obecnie na przejętej stronie można znaleźć listę ip i hostów ludzi mających związek z anonopsem…

    • no i sa ipki z polski, na oko 4

  2. Ruszyła polska strona tłumacząca Anonops: http://annonymous-pl.blogspot.com/

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: