16:34
15/9/2014

Pani profesor, która “infiltruje” Anonimowych

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. cos mnie sie zdaje ze anonimowi zinfiltruja pania profesur.

 2. Jak już piszecie derywaty żeńskie (antropolożka – nota bene forma ta jest uważana za niepoprawną przez wydawnictwa poprawnościowe), to czemu nie ‘pani profesorka’?

  Dalibyście spokój z tą genderową polityczną poprawnością. Jak w pewnym radiu informacyjnym: ministra, psycholożka, filolożka….

  A idź Pan…..

  • Antresolka profesorka Nerwosolka?

 3. Mało interesujący artykuł, wygląda na promocję jej “soon-to-be-published book”. Mam nadzieję, że nie utożsamia w niej anonymous z “open-source hackers”.

  A samo portretowanie i analizowanie anonymous (jako grupy społecznej) ma taki sam sens, jak analizowanie kierowców (jako jednej grupy). Albo rowerzystów. Albo “internautów”. Jedynym wynikiem może być wniosek, że jest to grupa niejednorodna, i dalej mozna ich sobie dzielić na podgrupy. I dalej analizować. Chyba antropolodzy to właśnie lubią robić. ;-)

 4. Honeypot żeby dopisać jakieś pierdoły o tym jak Anonymous zniszczyło jej życie po “odkryciu” jej tożsamości.

 5. Jaka kufa ‘antropolożka’?

  • Dorożka bożka z Mrożka o kształcie stożka, rożka lub pierożka.
   ;-)

 6. Niestety rozpoczecie roku szkolnego w gimnazjach bardzo utrudnia infiltracje anonymous.

  • A gdzie tam, gimby w szkole są 6-8h, reszte dnia mogą piwniczyć na szonach i obrażać pszczelarzy.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: