11:45
18/8/2015

Udało się Polakowi.

Za informację dziękujemy Rafałowi

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Poprawcie tytuł na działąjący Google Play Store, bo to, że aplikacje androiodowe miały chodzić (z minimalnymi zmianami) na WP to już na tegorocznym BUILD mówiono.

  2. Jako świeżo upieczony (i na razie szczęśliwy) użytkownik WP 8.1 — pierwszy Windows od 10 lat na jakimkolwiek moim sprzęcie! — czekam-czekam-czekam :)

  3. No tak, microsoftowi programiści pracują nad tym już latami, ale udało się polakowi ;D

  4. Bo polacy, to piraci i hkerzy są (choć co do tego drugiego, to nie jestem pewny.)

  5. Windows Phone bo według mnie to Windows Ten (Win10) a hakiery to nie bardzo więcyj jest piratów

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: