20:37
5/5/2011

* Apple łata iOS

W odpowiedzi na ostatnią falę krytyki za “podejrzane” działanie usług lokalizacyjnych na iPadzie i iPhone (por. iPhone i iPad zapisują gdzie byłeś), Apple wydało patch dla iOS-a (4.3.3), który ogranicza czas przetrzymywania informacji o lokalizacji, zapobiega synchronizacji cache’a z komputerem oraz czyści go zupełnie, jeśli usługi lokalizacyjne zostaną wyłączone.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Tia… 3 zmiany i kolejne 666MB (evil…) do pobrania i zainstalowania.
    Fajnie mają z tymi iPhonami – co poprawka to trzeba cały ROM od nowa wgrywać…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: