12:05
3/12/2009

ArcaVir otrzymał certyfikat VB100

Poniższa wiadomość to informacja prasowa nadesłana do Niebezpiecznika poprzez formularz kontaktowy. Nie pojawia się ona na głównej stronie vortalu ani w kanale RSS. Została opublikowana w dziale Prasownica, ponieważ jedną z misji Niebezpiecznika jest wspieranie polskich firm z branży IT Security poprzez publikowanie ich oferty handlowej. Redakcja Niebezpiecznika może, ale nie musi podzielać opinii znajdujących się w poniższym tekscie. Zachowano pisownię oryginału.

ArcaVir 2010 wziął udział w renomowanych testach przeprowadzonych przez Virus Bulletin. Uznany w branży zabezpieczeń komputerowych serwis opublikował grudniowe wyniki testu przeprowadzonego na najnowszym systemie operacyjnym Windows 7. Polski program wykazał się świetną wykrywalnością, dzięki czemu otrzymał certyfikat VB100.

Virus Bulletin rozpoczął swoją działalność już w 1989 roku poświęconą w pełni tematom zagrożeń i zabezpieczeń komputerowych. Słynie z organizacji konferencji dotyczących bezpieczeństwa oraz cyklicznych testów poświęconych sprawdzaniu skuteczności oprogramowania antywirusowego.

Firma ArcaBit jako pierwszy polski dostawca rozwiązań zabezpieczających komputery otrzymał certyfikat VB100. Jest to kolejne wyróżnienie dla programu ArcaVir, które potwierdza, że należy ono do światowej czołówki. W wspomnianych badaniach udział wzięła cała światowa czołówka producentów oprogramowania antywirusowego. Szczególnie cieszy, że test dotyczył nowego systemu operacyjnego i niedawno opublikowanej wersji programu ArcaVir 2010, co pokazuje, że programiści starają się, aby w ich produkcie wykorzystywane zostały najnowsze technologie dopasowane do współczesnych warunków i wymagań użytkowników.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. tez mi news, Symantec, Kaspersky i inni masowo dostaja takie certyfikaty. Ale rozumiem ze to ma pokazac ze polska mysl techniczna nie jest gorsza, ok

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: