20:02
16/8/2011

A raczej za chęć jej zorganizowania. 20 latek z Essex w Wielkiej Brytanii zachęcał przy pomocy BlackBerry innych użytkowników sieci do udziału w wodnej walce. Zgarnęła go policja. Sprawę warto porównać z niedawnym oświadczeniem premiera Wiekiej Brytanii odnośnie monitorowania serwisów społecznościowych.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Toż to zakrawa już na Orwella

 2. Że co? :-)

 3. To chyba przypadek czegoś takiego:

  http://gizmodo.com/5050606/the-pentagon-preps-for-world-of-warcraft-invasion-no-seriously

 4. Dziwicie sie ?
  chcecie miec spokoj w miescie, czy anarchie ?
  Teraz angole beda dmuchac na zimne i kazdy proby organizowania wiekszych zgromadzen via fb lub bb beda monitorowane i rozpedzane zanim sie zaczna, a organizatorzy surowo karani.
  A tu macie na to dowod http://www.guardian.co.uk/uk/2011/aug/16/facebook-riot-calls-men-jailed
  4 lata za nawolywanie do rozruchow. W ten sposob za glupote kilku bezmyslnych smieci bedzie placic cale spoleczenstwo.

  Only in England can youths organize riots on blackberry phones worth hundreds of pounds while claiming they are poverty-stricken.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: