20:02
16/8/2011

A raczej za chęć jej zorganizowania. 20 latek z Essex w Wielkiej Brytanii zachęcał przy pomocy BlackBerry innych użytkowników sieci do udziału w wodnej walce. Zgarnęła go policja. Sprawę warto porównać z niedawnym oświadczeniem premiera Wiekiej Brytanii odnośnie monitorowania serwisów społecznościowych.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Toż to zakrawa już na Orwella

 2. Że co? :-)

 3. To chyba przypadek czegoś takiego:

  http://gizmodo.com/5050606/the-pentagon-preps-for-world-of-warcraft-invasion-no-seriously

 4. Dziwicie sie ?
  chcecie miec spokoj w miescie, czy anarchie ?
  Teraz angole beda dmuchac na zimne i kazdy proby organizowania wiekszych zgromadzen via fb lub bb beda monitorowane i rozpedzane zanim sie zaczna, a organizatorzy surowo karani.
  A tu macie na to dowod http://www.guardian.co.uk/uk/2011/aug/16/facebook-riot-calls-men-jailed
  4 lata za nawolywanie do rozruchow. W ten sposob za glupote kilku bezmyslnych smieci bedzie placic cale spoleczenstwo.

  Only in England can youths organize riots on blackberry phones worth hundreds of pounds while claiming they are poverty-stricken.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: