18:08
19/11/2009

Astaro – bezpłatny firewall dla firm

Poniższa wiadomość to informacja prasowa nadesłana do Niebezpiecznika poprzez formularz kontaktowy. Nie pojawia się ona na głównej stronie ani w RSS. Została opublikowana w dziale Prasownica, ponieważ jedną z misji Niebezpiecznika jest wspieranie polskich firm z branży bezpieczeństwa IT poprzez publikowanie ich oferty handlowej. Redakcja Niebezpiecznika może, ale nie musi podzielać opinii znajdujących się w poniższym tekście. Zachowano pisownię oryginału.

Astaro, jeden z największych producentów rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci, 16 listopada 2009 wprowadził Essential Firewall Edition oparty na technologii Astaro Security Gateway dostępny bezpłatnie dla wszystkich firm na całym świecie.

Essential Firewall Edition oferuje wszystkie kluczowe funkcje niezbędne do zabezpieczenia sieci: zaawansowana konfiguracja sieciowa, bezpieczeństwo sieciowe w oparciu o zintegrowany firewall stanowy, zdalny dostęp, pełne logowanie i raportowanie – to wszystko dostępne przez prosty i przejrzysty webowy interfejs zarządzający. Dzięki integracji najważniejszych elementów bezpieczeństwa Essential Firewall może stanowić podstawę solidnego zabezpieczenia dla każdego przedsiębiorstwa.

Bezpłatna platforma bezpieczeństwa jest dostępna w formie aplikacji instalowanej na dowolnej maszynie lub w formie gotowej maszyny wirtualnej dla środowiska VMWare.

Oprócz zabezpieczeń Essential Firewall dla przedsiębiorstw, Astaro oferuje także wysoki poziom zabezpieczeń dla użytkowników domowych. Astaro Home Use dostępne jest bez opłat i oferuje wiele funkcji, między innymi: ochrona antywirusowa (Web i email), kontrola rodzicielska wraz z ochroną dzieci przed stronami o niepoprawnej treści, dostęp VPN do sieci domowej z dowolnego miejsca na świecie (możliwy też z iPhone).

Dystrybutorem rozwiązań ASTARO w Polsce jest warszawska firma AKBIT, http://www.akbit.pl, email: sales@akbit.pl


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Korzystam z Astaro SG od dawna — polecam, ale do domu. Żeby uciągnąć nawet najmniejszą firmwę na darmowej wersji, trzeba wyposażyć się w potężny sprzęt dla VMware’a i pokłady cierpliwości…

  2. Zakupiłem rozwiązanie do swojej firmy. ASG 425 z bundle. Przepustowość firewalla – porażka, wsparcie beznadziejne. czekałem 3 dni na wymianę sprzetu pomimo supportu NBD. Kontakt z dystrybutorem słaby, inżynierowie firmy Astaro – bez komentarza. Jeżeli zamierzacie kupić to rozwiązanie- pomyślcie dwa razy czy chcecie pieniądze w błoto wywalić

    • Ja raczej w kontekście darmowej vmki… ;)

    • Tiaaa – a świstak siedzi i zawija w sreberka ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: