11:15
29/8/2011

Wygląda na to, że z atakami na implanty medyczne, o których niedawno pisaliśmy można walczyć przy pomocy osobistego zagłuszacza. Działanie jest proste — zagłusza komunikację z implantem, a więc atak radiowy nie powiedzie się. Jammer może być lepszy niż wbudowywanie zaawansowanego uwierzytelniania opartego na PKI w implanty (sytuacja, w której tylko nasz doktor zna private key, a my podróżujemy). Pytanie, czy jammer jest bezpieczny dla zdrowia?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Kumpel miał rozrusznik i czujnik reagował na każde pole magnetyczne, więc niekoniecznie jest to bezpieczne, zwłaszcza przy dłuższym używaniu.

  2. Nie lepiej jakaś zapora, albo klucz prywatny przechowywany w bazie np. szpitalnej.
    W ogóle super są te makaronizmy! Polacy nie gęsi… i angielski znają

  3. Jeśli już to możliwość fizycznego wyłączenia odbiornika, która byłaby ciężka do wprowadzenia w życie. Z resztą, to też na nic, bo wystarczy EMP do załatwienia całego urządzenia na amen.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: