11:48
2/7/2013

Jeszcze tylko przez 5 dni 1 dzień będzie można kupić nasze bestsellerowe szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji po niższej cenie. Tym razem spotykamy się 18-19 lipca w Krakowie.

Atakowanie i Ochrona Aplikacji Webowych szkolenie

Szkolenie z bezpieczeństwa webaplikacji

Programisto! Testerze! Dołącz do ponad tysiąca osób, które w ciągu ostatniego roku uczestniczyły w naszym szkoleniu. Dzięki 2 dniowemu szkoleniu, składającemu się w 80% z praktycznych ćwiczeń:

 • poznasz techniki ataków i programy wykorzystywane przez współczesnych włamywaczy
 • nauczysz się korzystać z kilkudziesięciu narzędzi do testowania bezpieczeństwa webaplikacji
 • dowiesz się w jaki sposób można zabezpieczyć aplikacje webowe przed atakami
 • własnoręcznie przeprowadzisz skuteczne ataki na webaplikacje
 • sam wykonasz test aplikacji webowej (od analizy ryzyka przez identyfikację podatności aż do raportu)

Ze szczegółową agendą szkolenia oraz opiniami jego uczestników można zapoznać się na oficjalnej stronie szkolenia. My niczego nie będziemy zachwalać, po prostu oddamy głos uczestnikom ostatnich terminów szkolenia ;)

Wśród różnych szkoleń w jakich uczestniczyli pracownicy naszej firmy, szkolenia z Niebezpiecznik.pl są przez nich najwyżej oceniane.

Rewelacyjne, praktyczne podejście do zagadnienia. Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzących.

Mogę szczerze polecić Niebezpiecznikowe szkolenie na temat bezpieczeństwa sieci komputerowych, szczególnie dla programistów i testerów aplikacji. Inaczej jest słyszeć o pewnych lukach w teorii lub gdzieś tam czytac niż zobaczyć problemy te na żywo i próbować im przeciwdziałać – część praktyczna jest sprawnie rozwiązana i dobrze poprowadzona. Całe szkolenie ma bardzo ciekawą formę (teoria przeplatana praktyką, a między to wszystko wrzucone ciekawostki) – nie sposób się nudzić.

Pomijając naprawdę dużą wartość rzeczywistej wiedzy i umiejętności, jakie można wynieść z tych dwóch dni z Niebezpiecznikiem, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa webaplikacji posiada szereg atutów, z jakimi ciężko spotkać się na innych tego typu kursach. Przede wszystkim forma całego spotkania, opierająca się na łączeniu teorii (w postaci wiadomości oraz przykładów z życia) z praktyką pozwala na łatwe i przyjemne przyswajanie oraz utrwalanie nowych tematów. Pomaga w tym też dobrze dobrany zestaw narzędzi oraz specjalnie przygotowany system jak cel ataków. Wszystko powyższe w połączeniu z ogromną wiedzą prowadzącego oraz jego zdolnością do ciekawego przedstawienia tematu tworzy mieszankę naprawdę Niebezpieczną.

Bardzo dobre szkolenie. W bardzo przystępny sposób omawia szeroki temat związany z bezpieczeństwem aplikacji. Wiele przykładów, świetna luźna atmosfera i duży nacisk na praktyczne wykonywanie ataków. Bardzo duża wiedza i doświadczenie prowadzącego, nastawienie na to co faktycznie się w świecie dzieje w temacie bezpieczeństwa a nie suche informacje “książkowe”. Polecam każdemu!

Szkolenie to de facto warsztaty — uczestnicy atakują odpowiednio przygotowaną webaplikację, w której celowo umieściliśmy podatności. Mówimy nie tylko o tym jak znaleźć i wykorzystać każdą z dziur i jakie narzędzia w tym pomogą, ale zwracamy także uwagę na to, jak się przed tego typu problemami zabezpieczyć.

Najbliższy termin

18-19 lipca, Kraków — pozostały 2 wolne miejsca! [Rejestracja tutaj]
(ostatnia osoba zarejestrowała się 9 lipca 2013r.)

Cena

1999 PLN netto (do 10 lipca, potem 2399)

W tej cenie otrzymasz:

 • 2 dni szkoleniowe,
 • materiały szkoleniowe (podręcznik oraz wieczysty dostęp do serwera z dodatkowymi elektronicznymi materiałami szkoleniowymi i narzędziami do wykonywania testów penetracyjnych, uaktualnianymi po każdej edycji szkolenia — będziesz miał co robić na długo po szkoleniu)
 • 2 dwudaniowe obiady w pobliskiej restauracji,
 • catering w przerwach (kawa, herbata, soki, ciasteczka),
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • gadżet-niespodziankę rozdawany pod koniec szkolenia :-)

UWAGA!!! Dla waszej wygody i komfortu ograniczamy liczbę osób, która może brać udział w szkoleniu. Kto pierwszy, ten lepszy. Obecnie pozostały 2 wolne miejsca, a ostatnia osoba zarejestrowała się 9 lipca 2013r.

Rejestracja

Rejestracja na szkolenie jest możliwa poprzez wypełnienie tego formularza rejestracyjnego. Przy zgłoszeniu więcej niż 1 osoby, udzielamy atrakcyjnych rabatów. Do zobaczenia na szkoleniu!


Chcesz żebyśmy przyjechali do Twojej firmy?

Jeśli masz co najmniej 6 osób chętnych na szkolenie, możemy przyjechać do twojej firmy i zrobić szkolenie na miejscu! Daj nam znać telefonicznie, uzgodnimy cenę i termin.

Bardziej interesują Cię sieci niż webaplikacje?

W takim razie zachęcamy do udziału w naszym drugim szkoleniu z bezpieczeństwa sieci komputerowych — najbliższy termin to 24-26 lipca w Warszawie.

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jakieś opinie byłüch uczestników? Warto? Zdobyta wiedza jest wiedzą, którą można wykorzystać praktycznie w życiu? :)

  • @Mietek masz zacytowane opinie w poście przecież a ja je potwierdzam i dorzucę coś od siebie. Byłem uczestnikiem pod koniec 2012 roku i moim zdaniem warto. Najlepsze szkolenie na jakim byłem inne firmy mogłyby się wiele od Niebezpiecznika nauczyć pod kątem organizacji i wyważenia teoria vs praktyka.
   Z wiedzy przekazanej przez Piotrka w sumie do dziś korzystam w zakresie kilku technik ataków oraz przede wszystkim narzędz. Fakt, wielu nie znałem i wydaje mi się, że to jest właśnie największa wartość tego szkolenia dla programistów , ja programuje w javie i zarówno ja sam jak i wielu kolegów z pracy nie mieliśmy pojęcia że można tak podejść do tematu webaplikacji to raz a dwa że jest tyle fajnych toolsów które pomagają w analizie kodu pod kątem bugów security.

   Po takim szkoleniu aż chce się zmienić branże ;] bo programowanie staje się nudne w porównaniu z “psuciem” :] no ale fakt faktem troche bugów ustrzeliliśmy w naszym sofcie po tym szkoleniu i przeorganizowaliśmy trochę procesy w firmie żeby wimplementować security na kilku poziomach.

   Pozdrawiam uczestników kultowego poszkoleniowego aftera w Moaburgerze :]

 2. Może kiedyś w końcu zrobicie coś nie w krakowie ? 3city ?

  • W Warszawie nam się zdarza co jakiś czas ;)

 3. No i właśnie słabo, znalazło by się parę zainteresowanych gęb :))

  Pozdr

 4. Juz nie moge sie doczekac. Szkoda ze wasze szkolenia nie sa finansowane z UE :D

  • My nie zajmujemy się rozpisywaniem projektów EU — ale Ty lub Twoja firma możecie to zrobić.
   Kilka firm w ten sposób uzyskało dofinansowanie do naszego szkolenia i realizowało z nami projekty unijne.

 5. Znów ktoś próbuje wykraść moje konto na allegro ;)
  http://i.imgur.com/D2CMESL.jpg

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: