8:10
22/8/2012

Atakowanie i Ochrona Webaplikacji w Krakowie

Właśnie otworzyliśmy nowy krakowski termin naszego bestsellerowego szkolenia z Atakowania i Ochrony Webaplikacji. Zapraszamy do rejestracji!

Atakowanie i Ochrona Aplikacji Webowych szkolenie

Szkolenie z bezpieczeństwa webaplikacji

Programisto! Testerze! Dołącz do kilkuset osób, które w ciągu ostatniego roku uczestniczyły w naszym szkoleniu. Dzięki 2 dniowemu szkoleniu, składającego się z praktycznych warsztatów:

 • poznasz techniki ataków i programy wykorzystywane przez współczesnych włamywaczy
 • nauczysz się korzystać z kilkudziesięciu narzędzi do testowania bezpieczeństwa webaplikacji
 • dowiesz się w jaki sposób można zabezpieczyć aplikacje webowe przed atakami
 • własnoręcznie przeprowadzisz skuteczne ataki na webaplikacje
 • sam wykonasz test aplikacji webowej (od analizy ryzyka przez identyfikację podatności aż do raportu)

Ze szczegółową agendą szkolenia oraz opiniami jego uczestników można zapoznać się na oficjalnej stronie szkolenia. My niczego nie będziemy zachwalać, po prostu oddamy głos uczestnikom z kilku ostatnich edycji szkolenia:

Wśród różnych szkoleń w jakich uczestniczyli pracownicy naszej firmy, szkolenia z Niebezpiecznik.pl są przez nich najwyżej oceniane. — Wojciech D.

Mogę szczerze polecić Niebezpiecznikowe szkolenie na temat bezpieczeństwa sieci komputerowych, szczególnie dla programistów i testerów aplikacji. Inaczej jest słyszeć o pewnych lukach w teorii lub gdzieś tam czytac niż zobaczyć problemy te na żywo i próbować im przeciwdziałać – część praktyczna jest sprawnie rozwiązana i dobrze poprowadzona. Całe szkolenie ma bardzo ciekawą formę (teoria przeplatana praktyką, a między to wszystko wrzucone ciekawostki) – nie sposób się nudzić. — Adam K.

Pomijając naprawdę dużą wartość rzeczywistej wiedzy i umiejętności, jakie można wynieść z tych dwóch dni z Niebezpiecznikiem, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa webaplikacji posiada szereg atutów, z jakimi ciężko spotkać się na innych tego typu kursach. Przede wszystkim forma całego spotkania, opierająca się na łączeniu teorii (w postaci wiadomości oraz przykładów z życia) z praktyką pozwala na łatwe i przyjemne przyswajanie oraz utrwalanie nowych tematów. Pomaga w tym też dobrze dobrany zestaw narzędzi oraz specjalnie przygotowany system jako cel ataków. Wszystko powyższe w połączeniu z ogromną wiedzą prowadzącego oraz jego zdolnością do ciekawego przedstawienia tematu tworzy mieszankę naprawdę Niebezpieczną. — WRonX

Najbliższe terminy i cena

 • 30-31 lipca, Warszawa WYPRZEDANE!
 • Warszawa: 30-31 sierpnia
  — pozostało tylko 1 wolne miejsce (cena: 2399 PLN + vat)

 • Kraków: 13-14 września
  — jeszcze 9 wolnych miejsc (cena promocyjna do 5 września: 1999 PLN + vat)

W tej cenie otrzymasz:

 • 2 dni szkoleniowe,
 • 2 dwudaniowe obiady w pobliskiej restauracji,
 • catering w przerwach (kawa, herbata, soki, ciasteczka),
 • materiały szkoleniowe (podręcznik oraz wieczysty dostęp do serwera z dodatkowymi elektronicznymi materiałami szkoleniowymi i narzędziami do wykonywania testów penetracyjnych, uaktualnianymi po każdej edycji szkolenia — będziesz miał co robić na długo po szkoleniu)
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • gadżet-niespodziankę rozdawany pod koniec szkolenia :-)

UWAGA!!! Dla waszej wygody i komfortu ograniczamy liczbę osób, która może brać udział w szkoleniu. Kto pierwszy, ten lepszy. Obecnie pozostało 9 wolnych miejsc na termin w Krakowie, a ostatnia osoba zarejestrowała się 21 sierpnia 2012r.

Rejestracja

Rejestracja na szkolenie jest możliwa poprzez wypełnienie tego formularza rejestracyjnego. Przy zgłoszeniu więcej niż 1 osoby, udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Jeśli masz co najmniej 6 osób chętnych na szkolenie, daj nam znać telefonicznie — możemy przyjechać do twojej firmy i zrobić szkolenie na miejscu!

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

15 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Przewidujecie w przyszłości zniżki dla nie-studentów tj uczniów ostatnich klas technikum?

 2. ale musicie przyznać, że 2.5 tyś to dość sporawo :)

  • Drogo – nie drogo. Pytanie na ile cenisz taką wiedzę :)

  • Ale chyba nie jest to też “wiedza tajemna” :)

 3. Nareszcie :) BTW: Ile osób musiałoby się zebrać, żeby opłacało się Wam zorganizować takie szkolenie dla zamkniętej grupy?

 4. A przewidujecie zniżki dla studentów powyżej 26 roku życia (aktualna legitymacja) ?

  • Odezwij się do naszej koleżanki Marty na e-mail szkoleniowy. Ona bardzo przychylnie patrzy na studentów ;)

 5. Gdzie są informacje o tych zniżkach ?

 6. Ktoś wszedł mi na moje konto na stronie gry.pl i grał w gry na moim koncie i dostałem punkty czy to może być hacking?

  • Raczej wścibskie rodzeństwo ;-)

 7. kiedy Poznań?

 8. […] z prostych testów, które pokazujemy na naszych szkoleniach z Atakowania i Ochrony Webaplikacji (a który ujawnia błąd tego typu) jest zastąpienie identyfikatorów numerycznych wyrażeniami […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: