14:13
12/6/2012

Właśnie otworzyliśmy pierwszy warszawski termin naszego bestsellerowego szkolenia z Atakowania i Ochrony Webaplikacji. Jeśli do Krakowa miałeś za daleko, może Warszawa będzie bliżej?

Atakowanie i Ochrona Aplikacji Webowych szkolenie

Szkolenie z bezpieczeństwa webaplikacji

Programisto! Testerze! Dołącz do kilkuset osób, które w ciągu ostatniego roku uczestniczyły w naszym szkoleniu. Dzięki 2 dniowemu szkoleniu, składającego się z praktycznych ćwiczeń:

 • poznasz techniki ataków i programy wykorzystywane przez współczesnych włamywaczy
 • nauczysz się korzystać z kilkudziesięciu narzędzi do testowania bezpieczeństwa webaplikacji
 • dowiesz się w jaki sposób można zabezpieczyć aplikacje webowe przed atakami
 • własnoręcznie przeprowadzisz skuteczne ataki na webaplikacje
 • sam wykonasz test aplikacji webowej (od analizy ryzyka przez identyfikację podatności aż do raportu)

Ze szczegółową agendą szkolenia oraz opiniami jego uczestników można zapoznać się na oficjalnej stronie szkolenia. My niczego nie będziemy zachwalać, po prostu oddamy głos uczestnikom ostatniego szkolenia:

Wśród różnych szkoleń w jakich uczestniczyli pracownicy naszej firmy, szkolenia z Niebezpiecznik.pl są przez nich najwyżej oceniane. — Wojciech D.

Mogę szczerze polecić Niebezpiecznikowe szkolenie na temat bezpieczeństwa sieci komputerowych, szczególnie dla programistów i testerów aplikacji. Inaczej jest słyszeć o pewnych lukach w teorii lub gdzieś tam czytac niż zobaczyć problemy te na żywo i próbować im przeciwdziałać – część praktyczna jest sprawnie rozwiązana i dobrze poprowadzona. Całe szkolenie ma bardzo ciekawą formę (teoria przeplatana praktyką, a między to wszystko wrzucone ciekawostki) – nie sposób się nudzić. — Adam K.

Pomijając naprawdę dużą wartość rzeczywistej wiedzy i umiejętności, jakie można wynieść z tych dwóch dni z Niebezpiecznikiem, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa webaplikacji posiada szereg atutów, z jakimi ciężko spotkać się na innych tego typu kursach. Przede wszystkim forma całego spotkania, opierająca się na łączeniu teorii (w postaci wiadomości oraz przykładów z życia) z praktyką pozwala na łatwe i przyjemne przyswajanie oraz utrwalanie nowych tematów. Pomaga w tym też dobrze dobrany zestaw narzędzi oraz specjalnie przygotowany system jak cel ataków. Wszystko powyższe w połączeniu z ogromną wiedzą prowadzącego oraz jego zdolnością do ciekawego przedstawienia tematu tworzy mieszankę naprawdę Niebezpieczną. — WRonX

Najbliższy termin

12-13 lipca, Warszawa WYPRZEDANE!
30-31 lipca, Warszawa WYPRZEDANE!
30-31 sierpnia, Warszawa (10 min. spacerem od Dworca Centralnego) – pozostały tylko 2 wolne miejsca

Cena

1999 PLN + vat (do 10 lipca 2012)
2399 PLN + vat (po 10 lipca 2012)

W tej cenie otrzymasz:

 • 2 dni szkoleniowe,
 • 2 dwudaniowe obiady w pobliskiej restauracji,
 • catering w przerwach (kawa, herbata, soki, ciasteczka),
 • materiały szkoleniowe (podręcznik oraz wieczysty dostęp do serwera z dodatkowymi elektronicznymi materiałami szkoleniowymi i narzędziami do wykonywania testów penetracyjnych, uaktualnianymi po każdej edycji szkolenia — będziesz miał co robić na długo po szkoleniu)
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • gadżet-niespodziankę rozdawany pod koniec szkolenia :-)

UWAGA!!! Dla waszej wygody i komfortu ograniczamy liczbę osób, która może brać udział w szkoleniu. Kto pierwszy, ten lepszy. Obecnie pozostało 2 wolne miejsca, a ostatnia osoba zarejestrowała się 2 sierpnia 2012r.

Rejestracja

Rejestracja na szkolenie jest możliwa poprzez wypełnienie tego formularza rejestracyjnego. Przy zgłoszeniu więcej niż 1 osoby, udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Jeśli masz co najmniej 6 osób chętnych na szkolenie, daj nam znać telefonicznie — możemy przyjechać do twojej firmy i zrobić szkolenie na miejscu!

PS. A gdyby bardziej niż Webaplikacje interesowało Cię bezpieczeństwo sieci, drogi administratorze, to mamy dla Ciebie do bólu praktyczne, 3-dniowe szkolenie z Bezpieczeństwa Sieci Komputerowych.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A może byłaby możliwość zorganizowania szkolenia Bezpieczeństwo Sieci (testy penetracyjne) w Warszawie?

 2. Szkolenia te przeznaczone są do osób z bogatym doświadczeniem zawodowym czy również dla studentów kierunków informatycznych zaznajomionych z technikami tworzenia aplikacji internetowych/stron www ?

  • Wymagamy podstawowej znajomości przynajmniej jednego języka programowania, podstaw dotyczących protokołu HTTP (jeśli wiesz co to GET i POST, nie jest źle) i w zasadzie tyle. Czasem odwiedzają nas studenci i wypadają na tle grupy zawodowych “webmasterów” bardzo dobrze, żeby nie powiedzieć lepiej ;)

  • Mały OT: a w przypadku szkolenia z bezpieczeństwa sieci i systemów co jest wymagane? (tak żeby bez większych problemów przejść przez szkolenie i nie zmarnować pieniędzy ze względu na niezrozumienie tematyki)

  • Umiejętność poruszania się po systemach Linux i Windows w zakresie zmiany katalogów, uruchamiania/instalowania programów, edycji plików tekstowych
   Podstawowa znajomość protokołu TCP/IP
   …i w zasadzie to tyle. Wszystkie nasze warsztaty są opracowane tak, aby były zrozumiałe dla każdego — a ci co sobie radzą szybciej niż inni dostają dodatkowe zagwózdki, także na pewno nikt się nie będzie nudził ;)

 3. A co powinienem umieć przed szkoleniem “Bezpieczeństwo Sieci (testy penetracyjne)”? Wydaje mi się że znam: Unix-a, PHP i mam trochę wiedzy teoretycznej nt. sieci. Nie znam C++, ani poleceń do IOS-a Cisca. Kiedyś uczyłem się tego ostatniego z materiałów do CCNA, ale już mało pamiętam.

  • Spokojnie wystarczy. Jeśli jest potrzebna składnia specjalistycznych komend konkretnych urządzeń, z reguły jest ona podana. Szkolenia to nie studia, gdzie tracimy czas na układanie finezyjnych poleceń w shellu i odpytujemy z argumentów danych poleceń ;) Tutaj uczymy się różnych technik, sposobów, pokazujemy narzędzia, testujemy ten narzędzia na żywym organiźmie i wyciągamy wnioski. Poza tym trener jest od tego, żeby pomagać i wyjaśniać te rzeczy, z którymi ktoś spotyka się pierwszy raz. Celem szkolenia jest nauczyć robić coś bardziej efektywnie niż do tej pory, pokazać narzędzia i techniki, które oszczędzą Wam czasu w pracy :)

 4. Za 2 lata widzimy się na każdym szkoleniu ;) Pozdro

 5. […] PS. Tych których na poważnie interesuje bezpieczeństwo aplikacji (mobilnych i internetowych) zapraszamy na nasze szkolenia. Omawiamy tam nie tylko jak bezpiecznie projektować (web)aplikacje i jakich błędów unikać, ale przede wszystkim pokazujemy praktyczne ataki, narzędzia i metody ochrony, dzieląc się doświadczeniem zebranym podczas wykonywania testów penetracyjnych dla naszych klientów. Najbliższe szkolenie na które są jeszcze wolne miejsca to Warszawa 30-31 sierpnia — tutaj szczegóły. […]

 6. […] jesteście zainteresowani zagadnieniami bezpieczeństwa serwisów internetowych, to zapraszamy na nasze szkolenia — zostały jeszcze 2 ostatnie miejsca termin 30-31 sierpnia w Warszawie — uczestnikami naszych szkoleń w ciągu ostatnich 2 lat byli specjaliści z największych i […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: