12:06
23/8/2016

Od 3 dni zgłaszacie nam, że nie funkcjonują rachunki maklerskie. Tego posta publikujemy po to, abyście wiedzieli, że wasz przypadek nie jest jednostkowy.

alior-fail1

alior-fail2

alior-fail

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

15 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego, ale wczoraj nie przeszedł mi szybki przelew z T-mobile banku (obsługiwany przez Aliora) na payU. Po wpisaniu kodu sms wyskoczył błąd (ale nie, że błędny kod) i mnie wylogowało. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

 2. Jak rzyc? ;)

  • U mnie dobrze, dziękuję, a u Ciebie? ;)

   Ciekawe, że Alior nie powiadamia klientów o problemie, czyżby panowało przekonanie, że “czego nie widać, tego nie ma”?

  • mnie boli z przyczyn niezależnych. Oszukali mnie w youtubowym giveawayu – weszłem, wygrałem, gry dalej nie mam.

  • I nie dostaniesz – bo weszłeś.

 3. Zależy czyja. Ta od gościa odpowiedzialnego za awarię może trochę boleć :D

 4. Przypomnijcie ktore miejsce co do najslabszych ekonomicznie bankow zajal Alior?

 5. W piątek w ogóle padł cały internetowy Alior. Nie mogłam zalogować się na swoje konto więc zadzwoniłam na infolinię i nawet oni nie mogli sprawdzić mi stanu konta, tak wszystko padło. Może to ta sama awaria?

 6. dziś BZWBK prepaid:

  Informujemy, iż serwis http://www.prepaid.bzwbk.pl jest niedostępny. Pragniemy serdecznie przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogą wystąpić w związku z zaistniałą sytuacją. Niemniej jednak Bank, chcąc doskonalić procesy i podnosić poziom oferowanych usług, musi podejmować decyzje o czasowej niedostępności pewnych usług związanych z koniecznością prac konserwatorskich w systemach transakcyjnych Banku.

  • To ja już mBąka wolę – tam przynajmniej ostrzegają tydzień++ wcześniej że wtedy a wtedy nie będzie działać to a to. Bo co innego awarie a co innego “decyzje o czasowej niedostępności pewnych usług związanych z koniecznością prac konserwatorskich”…

  • Ej, więc to nie awaria! Oni właśnie doskonalą procesy! ;o)

 7. Dzisiaj, czyli już 3 dzień serwis Alior Banku nie działa poprawnie. Po zalogowaniu się na konto nadal mam komunikat “Brak rachunków brokerskich”

 8. Someone brok’em/ #badumtss

 9. Alior Bank informuje, że w chwili wystąpienia trudności w dostępie do Systemu Bankowości Internetowej Biura Maklerskiego prosimy o kontakt z Infolinią Biura Maklerskiego pod numerem telefonu: 19 503. Konsultanci infolinii zaoferują odpowiednią pomoc. Sytuacja ma charakter incydentalny. Przepraszamy Klientów za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałych okoliczności.

 10. AliorBank? Rachunki maklerskie? Czyżby ostatni wiedzący co to jest HP-UX opuścił tę zaczną instytucje? hehehe, to było do przewidzenia ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: