12:06
23/8/2016

Od 3 dni zgłaszacie nam, że nie funkcjonują rachunki maklerskie. Tego posta publikujemy po to, abyście wiedzieli, że wasz przypadek nie jest jednostkowy.

alior-fail1

alior-fail2

alior-fail

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

15 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego, ale wczoraj nie przeszedł mi szybki przelew z T-mobile banku (obsługiwany przez Aliora) na payU. Po wpisaniu kodu sms wyskoczył błąd (ale nie, że błędny kod) i mnie wylogowało. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

 2. Jak rzyc? ;)

  • U mnie dobrze, dziękuję, a u Ciebie? ;)

   Ciekawe, że Alior nie powiadamia klientów o problemie, czyżby panowało przekonanie, że “czego nie widać, tego nie ma”?

  • mnie boli z przyczyn niezależnych. Oszukali mnie w youtubowym giveawayu – weszłem, wygrałem, gry dalej nie mam.

  • I nie dostaniesz – bo weszłeś.

 3. Zależy czyja. Ta od gościa odpowiedzialnego za awarię może trochę boleć :D

 4. Przypomnijcie ktore miejsce co do najslabszych ekonomicznie bankow zajal Alior?

 5. W piątek w ogóle padł cały internetowy Alior. Nie mogłam zalogować się na swoje konto więc zadzwoniłam na infolinię i nawet oni nie mogli sprawdzić mi stanu konta, tak wszystko padło. Może to ta sama awaria?

 6. dziś BZWBK prepaid:

  Informujemy, iż serwis http://www.prepaid.bzwbk.pl jest niedostępny. Pragniemy serdecznie przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogą wystąpić w związku z zaistniałą sytuacją. Niemniej jednak Bank, chcąc doskonalić procesy i podnosić poziom oferowanych usług, musi podejmować decyzje o czasowej niedostępności pewnych usług związanych z koniecznością prac konserwatorskich w systemach transakcyjnych Banku.

  • To ja już mBąka wolę – tam przynajmniej ostrzegają tydzień++ wcześniej że wtedy a wtedy nie będzie działać to a to. Bo co innego awarie a co innego “decyzje o czasowej niedostępności pewnych usług związanych z koniecznością prac konserwatorskich”…

  • Ej, więc to nie awaria! Oni właśnie doskonalą procesy! ;o)

 7. Dzisiaj, czyli już 3 dzień serwis Alior Banku nie działa poprawnie. Po zalogowaniu się na konto nadal mam komunikat “Brak rachunków brokerskich”

 8. Someone brok’em/ #badumtss

 9. Alior Bank informuje, że w chwili wystąpienia trudności w dostępie do Systemu Bankowości Internetowej Biura Maklerskiego prosimy o kontakt z Infolinią Biura Maklerskiego pod numerem telefonu: 19 503. Konsultanci infolinii zaoferują odpowiednią pomoc. Sytuacja ma charakter incydentalny. Przepraszamy Klientów za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałych okoliczności.

 10. AliorBank? Rachunki maklerskie? Czyżby ostatni wiedzący co to jest HP-UX opuścił tę zaczną instytucje? hehehe, to było do przewidzenia ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: