18:30
29/11/2012

Ciekawe rzeczy można znaleźć w rosyjskim internecie… Otóż, na jednym z wchodnich for dyskusyjnych oferowana jest usługa umożliwiająca wynajem (!) słupów do pomocy przy czyszczeniu kont bankowych i w wyłudzeniach zwrotów podatkowych. Piękna grafika reklamowa poniżej.

Rabuś bankowy do wynajęcia

Rabuś bankowy do wynajęcia

Teraz komputerowi złodzieje kart kredytowych mogą mieć pewność, że zawsze znajdą chętnego na podszycie się pod klienta i odebranie gotówki z banku lub też dowolnego przedmiotu kupionego online lewą kartą z siedziby sklepu. Przede wszystkim jednak, internetowi rabusie mają pewność, że słup ich nie okradnie z ukradzionej gotówki (tak, tak — jest na to gwarancja!). Prowizja usługi udostępniającej słupów to ok. 40% od transakcji — można rzec: rozbój w rozboju!

Aha, słupami można zarządzać przez internet. Z reguły są to studenci z Europy Środkowo-Wschodniej przebywający w USA na wizach J1. Dziennie siatka słupów generuje obrót w wysokości od 30-100 tys. dolarów.

P.S. Słupy w kontekście bankowości zazwyczaj nazywa się mułami.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

15 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czy tylko dla mnie grafika skojarzyła sie z GTA? ;]

 2. Kolejny dowód na to, że przestępczość zorganizowana przeszła znaczną transformację.

 3. Yo dawg! I heard you like theft.. We put a theft into your theft.. So you can theft while you theft xD

  • “Theft in the theft… in the theft” – in Russia we called it: “Matrioszka” :D :D :D

 4. Złodzieje dają gwarancję jakości usług. Heh. A jak umowy nie dotrzymają to co, zaskarżyć ich w sądzie?

  • Zapewne latwiej wyegzekwowac umowy w tym srodowisku niz w normalnych sadach…

 5. łał, w deepwebie o takim czymś wiadomo w fallus czasu ale konieczny dopiero teraz się obudził

  • Nie ma czegoś takiego jak “deepweb” kolego. A artykuł dotyczy ofert w “open necie”.

 6. Mysle, ze drugie okreslenie osob wykonujacych takie zadania jest bardziej adekwatne, niz pierwsze.

 7. Zna ktoś adres strony? :)

 8. Myślicie, że w portfolio znajdzie się także coś na temat wymuszania spełniania obietnic wyborczych? :)

 9. screen z verified.ms

 10. […] Słupy do akcji można wynająć …online na jednym z rosyjskich forów internetowych (por. bankowe słupy do wynajęcia). […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: