15:30
20/5/2015

Niebezpiecznik rokrocznie pojawia się z prezentacjami dot. bezpieczeństwa na gdańskiej konferencji InfoShare. Przez ostatnie lata konferencja dość mocno się rozwinęła — w tym roku będzie w niej uczestniczyć ponad 3500 uczestników i blisko 100 prelegentów z całego świata — a mimo to, całe wydarzenie dalej pozostaje bezpłatne…

W pigułce

Infoshare odbywa się 11 i 12 czerwca w Gdańsku na Amberexpo. Rejestracja tutaj. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale poza darmowymi prelekcjami z konferencją powiązane są także praktyczne warsztaty i kultowe afterparty. Te “dodatki” są już płatne, ale specjalnie dla czytelników Niebezpiecznika, organizatorzy udostępnili kod rabatowy NIEBEZPIECZNIK_DIS_IS2015, dzięki któremu możecie zakupić wejściówkę na dodatkowe atrakcje o 25% taniej (dzięki niej macie m.in. lunche, wjazd na aferparty na stadionie PGE Arena, które długo się pamięta oraz inne atrakcje :).

Agenda

Nie przytaczamy całości — tę pożecie poznać tutaj. W skórcie dzień pierwszy to Tech Stage poświęcony m.in. zagadnieniom z zakresu frontend, mobile czy UX, a dzień drugi to kwestie backendowe. Prelegenci skupią się przede wszystkim na konkretnych zagadnieniach praktycznych, omawianiu case’ów czy wadach i zaletach poszczególnych rozwiązań technicznych.

W tym roku nasza prelekcja będzie dotyczyła ataków socjotechnicznych (jest to case study realnych przypadków, w jakich braliśmy udział). Pokażemy, jak można wykraść 9 milionów złotych za pomocą e-maila… Jeśli ktoś z Was będzie na miejscu — zachęcamy do “przybicia piątki” po prelekcji. Będziemy też mieli nasze nalepki i inne gifty :)

Oto inni prelegenci:

  Ralf Heirbrich (Amazon, Director of Machine Learning)
  Adam Bien (Java expert, Java Microservices)
  Dave Methvin (jQuery Foundation President)
  Jack Franklin (ES6 Modules)
  Alicia Liu (Web development)
  Paul Bakker (OSGi)
  Mark Iwanowski (były CIO Oracle, Open Source Software)
  Jack Franklin (GoCardless, Google Developer Expert for the Chrome HTML5 platform)
  Bryan J. Rollins (Jira, General Manager)
  Tiit Paananen (Skype Estonia, General Manager)
  Razvam Caliman (Adobe, CSS Shapes)
  Andrea Giammarchi (Twitter)

Na koniec jeszcze raz zachęcamy do rejestracji …i do zobaczenia w Gdańsku!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A bedziecie tez na ‘HackInParis2015’ za miesiac? (link: https://www.hackinparis.com/)
  BTW. Jak ktos sie wybiera dajcie znac ;)

 2. Nie całe, coraz więcej elementów z roku na rok jest płatnych…

 3. Warsztaty 2012 wspominam dobrze http://i.imgur.com/mVhm1nQ.jpg
  Ile to już lat minęło, koszula wyblakła, broda urosła ehhh

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: