14:44
26/2/2020

Często narzekacie, że nasze szkolenia są tylko w Krakowie i Warszawie. No więc wychodząc Wam naprzeciw, w najbliższych miesiącach zrealizujemy kilka terminów naszych bestsellerowych szkoleń także poza “stolicami kraju”.

Atakowanie i Ochrona Webaplikacji

W 2 dni pokażemy Ci jak poprawnie i kompleksowo przetestować serwis internetowy pod kątem bezpieczeństwa. Uczestnicy wykonują ataki własnoręcznie, włamując się na nasz testowy serwis internetowy, a potem uczą się jak poprawnie tworzyć webaplikacje i jakie zabezpieczenia mogą zaimplementować w kodzie oraz na serwerze, aby utrudnić życie atakującemu. Aż 80% szkolenia to praktyczne laboratoria. Prezentowane są zarówno techniki programistyczne jak i konkretne narzędzia ułatwiające ataki i ochronę przed nimi. To szkolenie to nasz bestseller. Uczestnicy (ostatnich kilku terminów) ocenili szkolenie na: 9,62/10. Nic dziwnego, szkolenie prowadzone jest przez osoby, które mają doświadczenie pentesterskie i w trakcie szkolenia ujawniają tajniki swojego warsztatu.

Oto terminy tego szkolenia “poza Warszawą i Krakowem”:

Cena od 2199 PLN netto.

Aby zarejestrować się na któryś z powyższych terminów lub terminy warszawsko-krakowskie, kliknij tutaj.

Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych (testy penetracyjne)

To 3 dniowe mocno praktyczne szkolenie. Dajemy na nim samo mięso. Otrzymasz wszystko, co jest potrzebne, aby samemu przeprowadzać testy penetracyjne i analizy pod kątem bezpieczeństwa swojej sieci i maszyn w niej się znajdujących — zgodnie z naszą zasadą: “minimum teorii, maksimum praktyki”. Zadaniem uczestnika jest wykonanie testu penetracyjnego krok po kroku i zakończenie szkolenia ze zrootowanymi wszystkimi hostami (poprzez różne techniki i metody ataku), czyli posiadanie uprawnień administracyjnych i totalnej kontroli nad całym środowiskiem :) Ale to nie koniec — trzeba jeszcze (jak w życiu!) omijać pułapki zastawione przez administratora atakowanej sieci, a czasem zmodyfikować exploita, aby zadziałał (bez obaw, pokażemy jakie to czasem proste).

To szkolenie jest inne niż reszta szkoleń sieciowych/bezpieczeństwa na jakich byłeś. Na czas każdego labu otrzymasz narzędzia i instrukcje wyznaczające kierunek postępowania, ale nie dokładnie polecenia do bezmyślnego przeklejenia. Będziesz musiał sam zastanowić się i pokombinować. Nie martw się, jeśli się “zawiesisz”. Na koniec każdego labu wspólnie przechodzimy przez rozwiązania i cały czas trener jest do dyspozycji.

Mocno stawiamy na realizm, a szkolenie prowadzą wspólnie Krzysztof Nowak i Piotr Konieczny, którzy od lat na zlecenie największych polskich i zagranicznych spółek wykonują testym penetracyjne i w trakcie szkolenia dzielą się historiami i problemami, które zdarzyły się naprawdę, a o których podręczniki do “hackingu” milczą. Szkolenie realizujemy regularnie od ponad 8 lat i do tej pory przeszkoliliśmy ponad 3000 adminów, devopsów, ptesterów a nawet programistów, którzy chcieli “wiedzieć więcej”.

Oto terminy tego szkolenia “poza Warszawą i Krakowem”:

Cena: od 3499 PLN netto

Aby zarejestrować się na któryś z powyższych terminów lub terminy warszawsko-krakowskie, kliknij tutaj.

OSINT: zaawansowane pozyskiwanie szczegółowych informacji na temat ludzi i firm

To szkolenie trwa tylko 1 dzień, ale jest on zapakowany na maksa praktycznymi poradami dotyczącymi tego gdzie i jak szukać informacji. Nie tracimy czasu na mało istotne kwestie teoretyczne typu “czym jest OSINT?”. Od razu przechodzimy do praktyki ucząc konkretnych technik służących do zdobywania informacji na temat “celu” (osoby lub firmy) z setek publicznych i niepublicznych źródeł. Pokazujemy też dziesiątki narzędzi, z których można skorzystać aby sobie te poszukiwania (i późniejszą analizę danych) ułatwić.
Szkolenie jest idealne nie tylko dla prywatnych detektywów czy analityków pracujących w organach ścigania, służbach specjalnych lub prokuraturze. Ta wiedza przyda się każdemu kogo praca polega na wyszukiwaniu informacji, czyli headhunterom/rekruterom, ubezpieczycielom, prawnikom i dziennikarzom lub komornikom a także miłośnikom prywatności, aby wiedzieli jakich błędów nie popełniać korzystając z internetu, czy kupując dom.
Techniki i narzędzia wykorzystywane do OSINT-u często znikają tak szybko jak się rodzą, dlatego warto mieć grupę “wsparcia”, w której stale można aktualizować swoją wiedzę. Stąd też, po tym szkoleniu wychodzisz od nas nie tylko z potężną dawką wiedzy, ale również z dostępem do zamkniętej grupy absolwentów, w ramach której można wspólnie poruszać tematy związane z OSINT-em i pomagać sobie wzajemnie z analizą/ustalaniem informacji.

Oto terminy tego szkolenia “poza Warszawą i Krakowem”:

oraz testowo także w:

Cena: od 1299 PLN netto

Aby zarejestrować się na któryś z powyższych terminów lub dowolny termin krakowsko-warszawski, kliknij tutaj.

Psst, jeśli uczestniczyłeś już w naszym szkoleniu z Bezpieczeństwa Sieci Komputerowych, daj nam znać podczas rejestracji, a dostaniesz rabat na szkolenie z OSINT.

Inne miasta i inne szkolenia?

Z pełnym naszym planem jazdy dla szkoleń otwartych, który zawiera listę wszystkich tematów i terminów zapoznasz się klikając tutaj.

Jeśli nie odpowiada Ci żaden z terminów/lokalizacji szkolenia na które chcesz się wybrać, wpisz swój e-mail w formularzu “Powiadom mnie…” na tej stronie pod danym szkoleniem. Dostaniesz od nas e-maila kiedy ogłosimy nowy termin tego szkolenia.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Bardzo duży plus za to.

 2. Czekam na Informatyke Sledcza w Poznaniu! :)

  • A ja we Wrocławiu ;)

 3. Pytałem raz, drugi, trzeci pytam czwarty – czy będą jeszcze szkolenia jak nie dać się zhakować? Ale nie piszcie, że będą tylko kiedy konkretnie!

  • Będą. Dopinamy sale na poszczególne miasta. Więcej info next week

 4. Planujecie kiedyś wersję anglojęzyczną?

  • Realizujemy ja ale tylko w wersjach dedykowanych. Jak masz grupę 8 osób, to daj znać, przyjedziemy do Was.

 5. Witam, moze cos mi umknelo ale gdzie sa podane ceny szkolen?

 6. A Poznań to nie miasto “stolicowe”?

  • Mieszko I, to że Poznań był przez rok stolicą jest tak pomijalnym faktem, że faktycznie dla Poznania tylko to w obecnych czasach może być wyróżnikiem bo i tak jest już 100 lat za Wrocławiem, Trójmiastem i innymi rozwijającymi się miastami. Przypominam, że to nie portal historyczny. Ale brawo – pokazałeś przez 1 sekundę swoją wiedzę. Tylko nie Mieszko I ale Przemysła II.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: