20:20
14/11/2013

W odpowiedzi na wasze prośby wprowadzamy dziś do naszej oferty 2 nowe tematy szkoleń: Bezpieczeństwo Aplikacji Mobilnych oraz Ochrona Danych Osobowych. Oba szkolenia poprzedziliśmy długimi przygotowaniami i pozytywnie zakończonymi testowymi, zamkniętymi terminami, w których udział wzięło kilkadziesiąt osób.

Bezpieczeństwo Aplikacji Mobilnych (2 dni)

Hasło “mobile is the future” weszło na salony. Coraz więcej firm tworzy aplikacje mobilne, nie wszystkie robią to jednak w sposób bezpieczny, zarówno dla siebie, swoich klientów, jak i użytkowników. Pojawiają się nowe mobilne systemy operacyjne …i niestety — nowe zagrożenia.

Nasze szkolenie jest skierowane przede wszystkim do przedstawicieli jednego z najświeższych “zawodów” w IT, czyli programisty aplikacji mobilnych. Dzięki praktycznym warsztatom, w trakcie których wykonujemy ćwiczenia na prawdziwym sprzęcie, dowiesz się jakie pułapki czekają nie tylko na osoby tworzące kod mobilnej aplikacji, ale również tych, którzy odpowiadają za komunikację pomiędzy aplikacją mobilną a jej “backendem”. Przede wszystkim jednak, nauczysz się zabezpieczać swój kod przed atakami i chronić dane twoich użytkowników.

Szkolenie trwa 2 dni i dotyka takich tematów jak bezpieczna obsługa multitaskingu, ochrona danych przechowywanych przez aplikacje mobilne, utrudnianie analizy kodu i modyfikacji działania aplikacji, bezpieczna komunikacja pomiędzy aplikacjami i wiele, wiele innych. Z pełną agendą można zapoznać się tutaj.

Zapisz się już teraz!

Pierwszy termin tego szkolenia odbędzie się w 12-13 grudnia w Krakowie. Zapraszamy do rejestracji — pozostało jeszcze 8 wolnych miejsc. Osoby, które zarejestrują się do końca listopada mogą liczyć na atrakcyjny rabat.

Ochrona Danych Osobowych (1 dzień)

Ochrona Danych Osobowych to nasze drugie, po “Bezpiecznym Pracowniku IT“, miękkie szkolenie, kierowane przede wszystkim do osób przetwarzajacych dane osobowe w środowisku firmowym (ABI, pracownicy HR, pracownicy działu płac, pracownicy Call Center). Szkolenie jest odpowiedzią na coraz częstsze wycieki danych i coraz większe obowiązki nakładane na osoby przetwarzające dane osobowe.

Ochrona danych osbowych

W ramach 1 dniowego szkolenia wyjaśniamy co jest, a co nie jest daną osobową, jakie są obowiązki Administratora Danych Osobowych, jak należy prowadzić dokumentację i przetwarzać dane oraz jak przygotować się do kontroli GIODO. Z pełną agendą szkolenia można zapoznać się tutaj.

Szkolenie odwołuje się do aktów prawnych, zarówno polskich jak i zagranicznych i jest prowadzone przez trenera z wieloletnim doświadczeniem w nadzorowaniu zarządzaniu systemami bezpieczeństwa informacji w firmie przetwarzającej miliony danych osobowych, legitymującego się zarówno certyfikatem IRCA “Audytora wiodącego ISO/IEC 27001:2005” jak i certyfikatem CISM.

Zapisz się już teraz!

Pierwszy termin tego szkolenia odbędzie się w Krakowie, 9 grudnia. Zapraszamy do rejestracji! Na dobry start, do końca listopada obniżyliśmy cenę tego szkolenia.

P.S. Pięknym artykułem, ukazującym synergię obu tematów naszych nowych szkoleń jest “Problem z prywatnością w Google Play” ;-)

P.P.S. Jeśli dotarłeś do końca tego artykułu i uważasz, że ani Ochrona Danych Osobowych, ani Bezpieczeństwo Aplikacji Mobilnych nie są tematami w których chciałbyś podnosić swoje doświadczenie, to może skusisz się nasze klasyczne, bestsellerowe szkolenia z tematów Atakowanie i Ochronę Webaplikacji albo Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych?


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. ja głosuje za powrotem szkolenia z analizy malware’u ;)

    Mimo wszystko dobrze widzieć coś nowego w ofercie.

  2. W erze wszechobecnych smartfonow, przy zakupie ktorych sprzedaje a raczej oddaje sie swoja cala prywatnosc szkolenia dla zwyklych zjadaczy chleba z ochrony swojej wlasnej prytwatnosci bylyby hitem. Kupilem wlasnie zajebisty smartfon i az strach do niego sim wlozyc. by default ma wszystko wlaczone i auto sync wszystkich aplikacji. Chetnie bym wzial udzial w szkoleniu jak poskromic bestie i jak chronic prywatnosc w sieci interneet i 3, 4 g i inne g, serio mowie

    • obawiam się że nie uda Ci się zdobyć wiedzy na temat pełnej ochrony prywatności za to może zdobyć wiedze jak spowolnić proces dystrybucji swoich danych w świat. Tak to już jest ze rzesza ludzi od naszej (nie) prywatności jest silniejsza niż samotny wojownik. Tak czy owak życzę powodzenia.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: