13:14
3/4/2013

Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych – szkolenie w Krakowie

W dniach 10-12 kwietnia, w Krakowie, odbędzie się nasze mocno techniczne szkolenie z bezpieczeństwa sieci komputerowych (i testów penetracyjnych). Jeszcze tylko przez 2 dni jest ono dostępne po niższej cenie! Poniżej szczegóły.

pentesty

 

Szkolenie z bezpieczeństwa sieci komputerowych

Nasze szkolenie jest dość specyficzne. Na wstępie zapoznajecie się z wymaganą teorią, a potem każdy z Was dostaje do dyspozycji zestaw kilku wirtualnych maszyn spiętych w “tajemniczą” sieć firmową. Dostajecie IP routera prowadzącego do tej sieci (i nic więcej), a waszym zadaniem jest przejąć kontrolę nad wszystkimi hostami wewnątrz sieci. Krok po kroku zdobywacie odpowiednią wiedzę i kolejne maszyny… Przez 3 dni uczycie się: 

 • jak wykonywać testy bezpieczeństwa (testy penetracyjne) sieci komputerowej składającej się z różnych systemów komputerowych, urządzeń i usług
 • poznajecie setki narzędzi automatyzujących pracę testera i uczycie się pułapek, jakie czyhają na ludzi, którzy z nich korzystają
 • poznajecie dziesiątki technik ataków i sposobów ich wykrywania …oraz oczywiście metod obrony przed nimi ;)

Ze szczegółową agendą szkolenia możecie zapoznać się tutaj.

Praktyka, praktyka, praktyka!

Szkolenie Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych (Testy Penetracyjne) to tak naprawdę jeden wielki lab/warsztaty; 8h dziennie ostrego hackowania, w proporcji 90% praktyka, 10% teoria — bo z naszych doświadczeń wynika, że Konfucjusz miał rację: powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.

Warto jednak ciężko pracować, bo ciężką pracę wynagradzamy wspólnym piwem po pierwszym dniu szkoleniowym ;)

Opinie uczestników

Zdecydowanie najlepsze techniczne szkolenie na którym byłem.
Jakub, Capgemini

Szczerze pisząc nie spodziewałem się tego typu zagadnień jakie zostały przedstawione na szkoleniu. Przed szkoleniem swoją wiedzę oceniałem na 4/10 ale po tych 3 dniach labowania wiem, że to było zaledwie 1/10 :) Uważam, że każda osoba zajmująca się systemami firmowymi powinna wziąć udział w takim szkoleniu, choćby tylko w celach uświadomienia sobie ile tak naprawdę jeszcze przed nią pracy. Moja ocena to 9/10 – byłoby 10/10 gdyby szkolenie trwało jeszcze kilka dni ;)
Paweł, Wasko S.A.

Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Inne szkolenia z tego zakresu, na których byłem nie były prowadzone z taką lekkością i z takim profesjonalnym podejściem. widać było że kadra szkoleniowa niebezpiecznika ma wiedzę i doświadczenie i w zakresie przekazywania wiedzy.
Piotr, Vattenfall

Zdecydowanie polecam każdemu, kto ma chęć rozwijać swoją wiedzę, a także poznać ludzi z branży a przy okazji świetnie się przy tym bawić. Informacje przedstawione w przyjazny sposób, oraz podejście “(prawie) żadne pytanie nie jest głupie” powoduje że wiedza sama wchodzi do głowy. :-)
Grzegorz, ISS Facility Services

Jeśli jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo danych w swojej firmie lub planujesz rozwój swojej kariery w tej dziedzinie – to szkolenie jest skierowane właśnie dla Ciebie! Przez zróżnicowane ćwiczenia praktyczne poznasz jak zabezpieczyć swoją sieć przed nieuprawionym dostępem osób trzecich. Nauczysz się przedwczesnego wykrywania prób włamań i monitorowania swojej sieci przewodowej jak i bezprzewodowej. Podsumowując: mało teorii a dużo praktyki – tak, że brakuje czasu na kawę :)
Piotr, BP

Najbliższy termin

10-12 kwietnia w Krakowie — pozostały 2 wolne miejsca, ostatnia osoba zarejestrowała się 5 kwietnia 2013r.

Cena

2877 PLN netto (do piątku, 5 kwietnia 2013)
3199 PLN netto (od soboty, 6 kwietnia 2013)

W tej cenie otrzymasz:

 • 3 dni praktycznego szkolenia,
 • 3 dwudaniowe obiady w pobliskiej restauracji,
 • catering w przerwach (kawa, herbata, soki, ciasteczka),
 • materiały szkoleniowe (podręcznik oraz wieczysty dostęp do serwera z dodatkowymi elektronicznymi materiałami szkoleniowymi i narzędziami do wykonywania testów penetracyjnych, uaktualnianymi po każdej edycji szkolenia — będziesz miał co robić na długo po szkoleniu)
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • gadżet-niespodziankę rozdawany pod koniec szkolenia :-)

UWAGA!!! Dla waszej wygody i komfortu ograniczamy liczbę osób, która może brać udział w szkoleniu. Kto pierwszy, ten lepszy — zostały 2 wolne miejsca. Ostatnia osoba zarejestrowała się 5 kwietnia 2013r.

Rejestracja

Rejestracja na szkolenie jest możliwa poprzez wypełnienie tego formularza rejestracyjnego. Przy zgłoszeniu więcej niż 1 osoby, udzielamy atrakcyjnych rabatów.

PS. A gdyby bardziej niż sieci komputerowe interesowało Cię bezpieczeństwo webaplikacji, drogi programisto, to mamy dla Ciebie do bólu praktyczne, 2-dniowe szkolenie z Atakowanie i Ochrona Webaplikacji (najbliższy termin 8-9 kwietnia w Krakowie – pozostały 2 wolne miejsca).


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Allegro powinno się wybrać na to szkolenie, po nieskutecznej ochronie przeciwko hakerom.

  • Ty tez, zeby nie nazywac wandali hakerami

 2. Allegro nie moze sie schowac za prolexic lub cnd w pelni, bo niektore z ich ipkow musze byc “gołe” i wystawione na swiat. Ot takie wymagania serwisow bankowych z ktorymi sie spinaja. A wiec atakujacy zawsze moze w nie pyknac czy allegro jest za prolexic czy nie.

  poza tym prolexic to chyba najgorszy mozliwy wybor , ale dlaczego to juz pozostawiam wam :]]

 3. Mam takie pytanie troszkę z innej beczki. Jak jest na rynku pracy odnośnie administracji sieci komputerowych? Chcę się przekwalifikować, pójść zaocznie na informatykę magisterskie dwu letnie ze specjalnością administrowanie i bezpieczeństwo sieci komputerowych na PW lub an PJWSTK. Czy wiek 28 lat to nie za późno an taką zmianę zawodową? Teraz robię kompletnie coś innego (związanego z bankowością).

 4. Kiedy coś zrobicie w GDA ? Chętnie bym się wybrał na taki warsztat – Pozdr0

 5. Właśnie! 3miasto, albo chociaż warszawa…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: