11:06
17/8/2011

Miło nam poinformować, że poszerzamy swoją ofertę szkoleniową o temat Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych (testy penetracyjne). Najbliższa edycja tego szkolenia odbędzie się w terminie 29-31 sierpnia, w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do rejestracji po obniżonej cenie.

Szkolenie: bezpieczeństwo sieci

Szkolenie Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych (Testy Penetracyjne) kierowane jest przede wszystkim do osób, których praca skupia się na zarządzaniu i administracji sieciami komputerowymi lub urządzeniami do nich podpiętymi, ale z przyjemnością powitamy przedstawicieli innych stanowisk, którzy po prostu są zainteresowani tym zagadnieniem.

Uczestnik tego szkolenia:

  • pozna techniki ataków i programów wykorzystywane przez współczesnych włamywaczy
  • dowie się w jaki sposób można zabezpieczyć serwery i usługi przed atakami
  • nauczy się korzystania z kilkudziesięciu narzędzi do testowania bezpieczeństwa sieci
  • własnoręcznie przeprowadzi skuteczny atak na usługi i urządzenia sieciowe
  • pozna rodzaje i etapy testów penetracyjnych oraz metodyki ich prowadzenia
  • sam wykona test penetracyjny (od identyfikacji podatności przez analizę ryzyka aż do stworzenia raportu)

Sala szkoleniowa Niebezpiecznik - widok z okna

Nasza sala szkoleniowa - widok z okna na krakowski Rynek i Sukiennice

Dodatkowym atutem szkolenia jest wieczysty, nielimitowany dostęp do dedykownego serwera Niebezpiecznika, na którym znajdują się dodatkowe materiały związane z tematyką szkolenia, pozwalające w domowym zaciszu sprawdzić i poszerzyć zdobytą na szkoleniu wiedzę.

Gwarantujemy dobrą zabawę nie tylko w trakcie szkolenia, ale i po. Standardowo po pierwszym dniu zajęć zapraszamy na spotkanie przy piwie w jednym z krakowskich pubów, gdzie w luźnej atmosferze będzie można wymienić się ciekawymi historiami z wykonanych testów penetracyjnych. Jedyna taka okazja, żeby usłyszeć jak w firmie X rozwiązano problem Y…

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem tego szkolenia i ceną przejdź na stronę szkolenia z bezpieczeństwa sieci. Obecnie pozostały już tylko 4 wolne miejsca, a rejestracja po obniżonej cenie jest możliwa tylko do końca tego tygodnia. Aby zarejestrować się na to szkolenie, kliknij tutaj.

Przeczytaj także:

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: