17:44
6/3/2011

Bezpieczny sex

Skuteczna ochrona jest kluczowa nie tylko w przypadku komputerów, ale i ludzi. Dlatego redakcja Niebezpiecznika przypomina:

Safe Sex

Safe Sex

Podesłał skazi


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

18 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. moja pierwsza reakcja:

  >.> ee..?

  <..> umm..

  ale potem przypomniałem sobie, że niebezpiecznik jest o bezpieczeństwie(ale nie tylko komputerowym) :)

 2. W RSS patrzę na tytuł i myślałem, że wpis poświęcony będzie bezpiecznemu stosunkowi płciowemu przez Internet, tzw. cyber seks… A tu niespodzianka :)

 3. Dobra… trochę bez sensu i poziom tego wpisu jest trochę zbyt niski jak na tą stronę.

 4. Przyznajcie się, ten post to był tak “żeby nie mówili, że nic nie piszemy” ;)

  • Wracamy do zapomnianego przez nas cyklu mniej poważnych “postów na weekend” :) Poza tym, zastanawiamy się, ile osób odczyta ukryte przesłanie :>

 5. A co, jakiś redaktor Niebezpiecznika wpadł? ;)

 6. Lepszy byłby tytuł “safe sex” bo ten zart językowy ma sens, ale po angielsku…

 7. To może teraz jakieś tematyczne “akcesoria bezpieczeństwa” z logo Niebezpiecznika ;)

 8. chlopaki,

  seks piszemy przez ks

 9. Ten konkretnie artykuł jest z bezpieczeństwa informacji. Na tym właśnie przedmiocie była mowa m.in. o sejfach i szafach pancernych… :)

 10. Czyżby chodziło o dobieranie się do sejfu od tyłu?…

  • jakąś seksowną przecinarką plazmową…

 11. Zauważył też ktoś, że ostatnimi czasy co niedziela pojawiają się tego rodzaju żarty ze strony redakcji? Czyżby efekty (zbyt) wesoło spędzanych weekendów? ;)

  • Pan Piotr wcześniej napisał “Wracamy do zapomnianego przez nas cyklu mniej poważnych “postów na weekend” :)”

 12. Jak zobaczyłem nagłówek, to zacząłem się zastanawiać, kto jeszcze korzysta na tyle intensywnie z Simple Editora for X11, żeby w nim luki namierzać >_> Tak się składa, że niedawno fortune mi pokazał:

  Sex dumps core
  (Sex is a Simple editor for X11)
  — Seen on debian bugtracking

 13. Trochę za późno, ale za to mam fajnego juz 2 miesięcznego syna:P

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: