1:23
27/11/2009

Bezpłatna migracja do ArcaVir 2010

Poniższa wiadomość to informacja prasowa nadesłana do Niebezpiecznika poprzez formularz kontaktowy. Nie pojawia się ona na głównej stronie vortalu ani w kanale RSS. Została opublikowana w dziale Prasownica, ponieważ jedną z misji Niebezpiecznika jest wspieranie polskich firm z branży IT Security poprzez publikowanie ich oferty handlowej. Redakcja Niebezpiecznika może, ale nie musi podzielać opinii znajdujących się w poniższym tekscie. Zachowano pisownię oryginału.

Użytkownicy starszych wersji programu ArcaVir mogą bezpłatnie zaktualizować program do najnowszej, wydanej w październiku wersji sygnowanej oznaczeniem 2010. Aktualizacja dotyczy wszystkich wersji pakietów oprogramowania oferowanego przez producenta. Wraz z migracją zostanie przeniesiony abonament aktualizacji i data ważności licencji nie ulegnie zmianie.

Producent zaleca korzystanie z ArcaVir 2010 ponieważ w nowej wersji wprowadzono wiele udogodnień. Stale zmieniające się środowisko komputerowych zagrożeń wymaga wprowadzania zaawansowanych technologii zwalczania jak rozwinięta heurystyka, w którą jest wyposażony nowy program. Dzięki temu łatwiej będzie zadbać o bezpieczeństwo użytkownika.

Bezpłatna migracja może być szczególnie ważna dla użytkowników starszych wersji, którzy będą chcieli przejść na system operacyjny Windows 7. Wszystkie pakiety ArcaVir są w pełni kompatybilne z nową odsłoną popularnego systemu o czym świadczy rekomendacja na oficjalnej stronie Microsoftu.

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: