1:23
27/11/2009

Bezpłatna migracja do ArcaVir 2010

Poniższa wiadomość to informacja prasowa nadesłana do Niebezpiecznika poprzez formularz kontaktowy. Nie pojawia się ona na głównej stronie vortalu ani w kanale RSS. Została opublikowana w dziale Prasownica, ponieważ jedną z misji Niebezpiecznika jest wspieranie polskich firm z branży IT Security poprzez publikowanie ich oferty handlowej. Redakcja Niebezpiecznika może, ale nie musi podzielać opinii znajdujących się w poniższym tekscie. Zachowano pisownię oryginału.

Użytkownicy starszych wersji programu ArcaVir mogą bezpłatnie zaktualizować program do najnowszej, wydanej w październiku wersji sygnowanej oznaczeniem 2010. Aktualizacja dotyczy wszystkich wersji pakietów oprogramowania oferowanego przez producenta. Wraz z migracją zostanie przeniesiony abonament aktualizacji i data ważności licencji nie ulegnie zmianie.

Producent zaleca korzystanie z ArcaVir 2010 ponieważ w nowej wersji wprowadzono wiele udogodnień. Stale zmieniające się środowisko komputerowych zagrożeń wymaga wprowadzania zaawansowanych technologii zwalczania jak rozwinięta heurystyka, w którą jest wyposażony nowy program. Dzięki temu łatwiej będzie zadbać o bezpieczeństwo użytkownika.

Bezpłatna migracja może być szczególnie ważna dla użytkowników starszych wersji, którzy będą chcieli przejść na system operacyjny Windows 7. Wszystkie pakiety ArcaVir są w pełni kompatybilne z nową odsłoną popularnego systemu o czym świadczy rekomendacja na oficjalnej stronie Microsoftu.

Przeczytaj także:

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: