1:23
27/11/2009

Bezpłatna migracja do ArcaVir 2010

Poniższa wiadomość to informacja prasowa nadesłana do Niebezpiecznika poprzez formularz kontaktowy. Nie pojawia się ona na głównej stronie vortalu ani w kanale RSS. Została opublikowana w dziale Prasownica, ponieważ jedną z misji Niebezpiecznika jest wspieranie polskich firm z branży IT Security poprzez publikowanie ich oferty handlowej. Redakcja Niebezpiecznika może, ale nie musi podzielać opinii znajdujących się w poniższym tekscie. Zachowano pisownię oryginału.

Użytkownicy starszych wersji programu ArcaVir mogą bezpłatnie zaktualizować program do najnowszej, wydanej w październiku wersji sygnowanej oznaczeniem 2010. Aktualizacja dotyczy wszystkich wersji pakietów oprogramowania oferowanego przez producenta. Wraz z migracją zostanie przeniesiony abonament aktualizacji i data ważności licencji nie ulegnie zmianie.

Producent zaleca korzystanie z ArcaVir 2010 ponieważ w nowej wersji wprowadzono wiele udogodnień. Stale zmieniające się środowisko komputerowych zagrożeń wymaga wprowadzania zaawansowanych technologii zwalczania jak rozwinięta heurystyka, w którą jest wyposażony nowy program. Dzięki temu łatwiej będzie zadbać o bezpieczeństwo użytkownika.

Bezpłatna migracja może być szczególnie ważna dla użytkowników starszych wersji, którzy będą chcieli przejść na system operacyjny Windows 7. Wszystkie pakiety ArcaVir są w pełni kompatybilne z nową odsłoną popularnego systemu o czym świadczy rekomendacja na oficjalnej stronie Microsoftu.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: