20:28
22/11/2018

Z okazji BLACKHAT FRIDAY promocję ogłaszamy i my. Od teraz do końca piątku (lub wyczerpania zapasów) bilety na nasz bestsellerowy wykład “Jak nie dać się zhackować?” możecie nabyć aż 40% taniej.

Najbliższe terminy

Oto terminy wykładu objęte promocją:

Na powyższe terminy, tylko do piątku (lub wyczerpania zapasów) bilety można kupić o
🔥 40% taniej 🔥.

Wejściówka na wykład nie jest imienna, więc idealnie nadaje się na świąteczny prezent dla Waszych znajomych czy rodziców.

O wykładzie

Jak nie dać się zhackować?” to nasz autorski, widowiskowy 3 godzinny wykład, pełen praktycznych porad i demonstracji ataków na żywo.

Wykład przeznaczony jest dla każdego kto korzysta z internetu, komputera czy smartfona, robi zakupy w sieci lub używa bankowości internetowej. Informacje podajemy przystępnie, tak że nawet osoby nietechniczne wszystko zrozumieją, ale i zaawansowani komputerowi “wyjadacze” nie raz zostaną przez nas zaskoczeni.

Każdy, kto korzysta z internetu na komputerze lub smartfonie powinien wiedzieć jak robić to bezpiecznie i zachowaniem prywatności. I tego właśnie dowie się ze spotkania z nami!

W ramach trwającego łącznie 3 godziny wykładu (z 15 minutową przerwą w środku) pokażemy Ci:

 • Jak nie paść ofiarą popularnych w Polsce ataków i oszustw internetowych
 • Jak poprawnie zabezpieczyć komputer i smartfona, aby nie zostały one zhackowane przez cyberprzestępców
 • Jak chronić swoją prywatność w trakcie korzystania z e-maila i serwisów społecznościowych
 • Jak zabezpieczyć swoje dane i komunikację, aby nie zostały one przez nikogo podsłuchane i wykradzione
 • Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie
 • Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej

Powyższe zagadnienia zilustrujemy prawdziwymi przykładami ataków, jakie w ostatnich miesiącach dotknęły Polaków, a dodatkowo sami, na żywo, pokażemy Ci jak w rzeczywistości atakują hackerzy:

 • Podszyjemy się pod Pana Prezydenta
 • Wykradniemy dane z telefonu komórkowego
 • Pokażemy jak szybko łamane są hasła Polaków
 • Zainfekujemy laptopa ofiary i będziemy ją podglądali przez wbudowaną w laptopa kamerkę
 • Przejmiemy kontrolę nad komputerem przy pomocy złośliwego pendrive’a

Wierz nam, że w trakcie tych pokazów szczęka opadnie Ci nie raz… Gwarantujemy, że nikt, kto weźmie udział w tym wykładzie, już nigdy nie będzie tym samym człowiekiem :)

Piotr Konieczny

Piotr Konieczny


Wykład poprowadzi Piotr Konieczny, ekspert ds. bezpieczeństwa, laureat nagrody Digital Shapers 2018 i wielokrotny zdobywca nagród za najlepsze prelekcje na największych polskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT.

Piotr od 13 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu ich sieci. Absolwent Glasgow Caledonian University. Założyciel Niebezpiecznik.pl, w ramach którego zarządza zespołem wykonującym audyty i testy penetracyjne systemów teleinformatycznych oraz prowadzi szkolenia zarówno dla administratorów i programistów jak i dla zwykłych pracowników polskich firm, którzy w ramach swoich służbowych obowiązków korzystają z komputerów i internetu.

Opinie z poprzednich edycji wykładu

Oto niektóre z opinii z poprzednich edycji wykładu:

3 godziny samego konkretu, nie byłem na lepszym wykładzie.

Podobało mi się, że przedstawione to było w sposób zrozumiały dla osób niezwiazanych z IT.

Wykład był bardzo merytoryczny i dlatego przy najbliższej krakowskiej edycji będę chciał kupić wejściówki dla moich rodziców ;)

Przydatne były informacje które uświadomiły mi, jak bardzo ważne jest, żeby chronić swoje dane osobowe. Nie zdawałam sobie sprawy jak łatwo można je pozyskać. BARDZO podobał mi się sposób mówienia, lekkość językowa. Łatwa, i zrozumiała nawet dla osoby która nie zna się na tych informatycznych rzeczach :)

Uważam że wykład był świetny, bardzo dobrze wydane 200 złoty, ;) w przyszłości chciałbym zabrać syna

Dobrze ułożony wykład. Fajnie zebrane narzędzia i tricki. Ogólnie dużo informacji

Wszystko było ciekawe, 0 nudy

Główna refleksja jest taka: tego typu tematy powinny być (sprawnie!) poruszane w szkołach i na uczelniach.

Wykład był bardzo merytoryczny, praktyczny, oparty na ciekawych przykładach.

Zaskoczyła mnie możliwość łatwego dostępu do informacji o mnie z różnych poziomów. Najważniejsza informacja dot. ochrony dostępu do bankowości .

Przed wykładem wydawało mi się, że jestem w zasadzie bezpieczny, że nie tak łatwo kogoś “zhakować”. Po wykładzie zrozumiałem, że się myliłem. Jeśli ktoś jest odpowiednio zdeterminowany, posiada wiedzę i cierpliwość, to może to zrobić. Warto mu więc to utrudniać w każdy możliwy sposób.

Najbardziej podobało mi się, że przykłady były prawdziwe, a nie wymyślone czy teoretyczne.

Było cudownie! Czekam na następne spotkania :)

Fantastyczny wykład. 3 godziny to nie tak mało jak na jedno podejście, a nawet nie wiem kiedy minęły.

Jestem stałym czytelnikiem i szereg zagadnień był dla mnie znany, nie mniej jednak wysłuchałem cały wykład z zaciekawieniem. Na wykład zabrałem swojego 16-to letniego syna, ucznia gimnazjum (taki prezent urodzinowy). Syn w głównej mierze traktuje komputer jako centrum rozrywki (gry sieciowe) ale czasami zdarza mu się wykorzystywać do bardziej ambitnych celów jak np.: tworzenie muzyki – generalnie (póki co) nie jest typem informatyka, nie mniej jednak wykład zrobił na nim wrażenie i bardzo mu się podobał. Myślał, że będzie się nudził tymczasem wyszedł z niego bardzo zadowolony (z poruszanej tematyki syna troszkę mniej zainteresowały kwestie związane z bankowością). Reasumując – wykład był naprawdę świetnie przygotowany, bo potrafił zainteresować zarówno mnie, osobę systematycznie czytającą Niebezpiecznika.pl i starającą się śledzić na bieżąco tematy związane z bezpieczeństwem sieci, jak i mojego syna, gimnazjalistę, który z tą tematyką niewiele miał wspólnego.

Wykład był kapitalny. PK był świetnie przygotowany. Chętnie wezmę udział w kolejnych spotkaniach.

Wykład był poprowadzony świetnie. Zyskując nową wiedzę jednocześnie świetnie się bawiłem.

Wykład oceniam wysoko ponieważ, pomimo dosyć dużej wiedzy na ten tamat (interesuje się bezpieczeństwem, czytam niebezpiecznika od dłuższego czasu a od niedawna pracuje w dziale application security) i pomimo tego że się dużo nie dowiedziałem nowego, to naprawdę fajnie spędziłem czas :). Dostałem też, dodatkowej motywacji, aby jeszcze więcej edukować rodzinę i moich znajomych. Dzięki!

Wiem, że najlepsze ankiety to takie, z których można się dowiedzieć czegoś na temat błędów, rzeczy do poprawy ale dla mnie osobiście wykład mistrz, ciekawostki, konkretne porady, przystępny język, przemawiające do głowy przykłady.

Wypełnione po brzegi kino w Warszawie

Teraz nie pozostaje Ci nic innego, jak dokonać rezerwacji, znaleźć się na widowni i samodzielnie doświadczyć powyższych emocji, za 40% niższą cenę :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

15 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Poczekam na Szczecin, chociaż pewnie znając moje szczęście, to będę akurat w delegacji :D

 2. A jaki kod rabatowy wpisać? :P

  • Zaden. Jest czarnopiatkowa pula biletow do wyboru.

 3. Brałbym gdyby był Poznań na liście :(

 4. Chciałem kupić o 11 rano, ale już wszystko poszło :( Przewidujecie dodatkową pulę w zniżkowej cenie dziś lub w Cyber Monday?

  • Mowisz – masz! :) Zwiększyliśmy pulę biletów po promocyjnej cenie. Ale to już ostatnia dokładka, bo więcej sale nie pomieszczą :D

 5. No i pięknie, rodzina obdarowana pod choinkę:) Ślicznie dziękuję za dodatkową pulę i do zobaczenia na wykładzie!

 6. A niech to, spóźniłem się, pula wyczerpana (Warszawa) :-(
  Może jednak znajdzie się coś na Cyber Monday?

  • Niestety – nie planujemy cyber monday.

 7. Jakaś szansa że kiedykolwiek będziecie w Łodzi?

  • Byliśmy i jeszcze kiedyś pewnie będziemy

 8. Szczęśliwie dla mnie we Wrocławiu piątek przedłużył się do przed chwilą :)

 9. Zastanawiam się czy nie zabrać na ten wykład swojego 12 letniego syna, jak myślisz czy treść tego wykładu będzie przystępna dla dziecka w takim wieku?

  • Mieliśmy dzieci 11 letnie na tym wykładzie (z rodzicami). Przy czym zawsze ostrzegamy że jeden z przykładów zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich (widoczna jest naga kobieta). Rodzić po tym wykładzie powinien wspomnieć dziecku, że w przykładzie z dostępem do konta w banku można zamienić bank np. na Minecrafta, choć większość dzieci łapie w lot, że pewne rady mogą zastosować do bliższych ich grupie wiekowej produktow/usług. (U nas np. jest Facebook a nie Instagram na przykładach).

 10. Czy planujecie kiedyś wizytę w Lublinie?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: