7:11
2/8/2019

Śledztwo w sprawie zamkniętej niedawno giełdy bitcoinowej przenosi się po raz kolejny. Najpierw zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa trafiło do Prokuratury Rejonowej. To zawiadomienie złożyła spółka IQ Partners S.A. w związku z działalnością Kvadratco Services Limited. Śledztwo miała później przejąć Prokuratura Okręgowa w Olsztynie, a przynajmniej tak wynikało z przekazanego nam oświadczenia.

Wczoraj Prokuratura Okręgowa w Olsztynie poinformowała o przeniesieniu śledztwa do Suwałk.

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie informuje, że w dniu 17 lipca 2019r. zgodnie z decyzją Prokuratora Regionalnego w Białymstoku, śledztwo prowadzone dotychczas przez tutejszą Prokuraturę w sprawie zaistniałego w okresie od listopada 2018r. do dnia 7 lipca 2019r. w Olsztynie i innych miejscach, doprowadzenia do niekorzystanego rozporządzenia mieniem klientów giełdy bitcoinowej, działającej pod nazwą domeny BitMarket.pl, to jest o przestępstwo z art. 286§1kk w z. z art. 294§1kk, zostało przekazane do prowadzenia Prokuraturze Okręgowej w Suwałkach i zarejestrowane pod sygn. PO I Ds. 91.2019.

Osoby, które czują się pokrzywdzone z związku z działalnością wskazanej giełdy bitcoinowej, proszone są o kierowanie zawiadomień o przestępstwie bezpośrednio do Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dobrze, że ostatecznie nic nie wyszło z planów kolonizacji przez Polskę Afryki/Ameryki – dopiero by było gdzie przesuwać podobne dochodzenia ;)

 2. No cóż. Polska państwo istniejące w teorii to i sądy martwe.

  • jakie sądy? :D widać, że masz pojęcie o czym piszesz skoro mowa jest o prokuraturze a Ty coś o sądach nadajesz :D

  • A co do tego mają sądy, skoro sprawa jest dopiero na etapie postępowania przygotowawczego w prokuraturze?

  • fdg
   Gdyby sądy były sprawiedliwe to można by takiemu prokuratorowi postawić zarzut. Tak to jak nawet jakimś cudem sprawa trafi do sądu to nie ma szans bo sędziowie są umoczeni po uszy.

  • @short szczęście od boga, że jesteś jedyną uczciwą osobą i w nic nieumoczoną. Szkoda, że wszyscy cię otaczający są przekupni i w coś umoczeni.

  • @John Sharkrat
   Sędziowie w Polsce są panami życia i śmierci. To komunistyczne skorumpowane szkodniki. Wiele osób zostało przez nich skazanych za niewinność jak np. TOMASZ KOMENDA, czy CZESŁAW KOWALCZYK.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: