11:15
28/11/2019

Już dziś ruszamy z promocją na nasze szkolenia. Specjalną ofertą objęte są dwa, najpopularniejsze, skierowane do programistów i testerów (QA) oraz devopsów i adminów. Oto szczegóły:

1. Bezpieczeństwo Sieci + OSINT za połowę ceny!

Zapisz się na któryś z terminów szkolenia Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych (testy penetracyjne), a otrzymasz rabat w wysokości 50% na dowolny termin szkolenia OSINT (Biały Wywiad) czyli techniki pozyskiwania informacji o ludziach i firmach w ciągu 12 miesięcy. Zyskujesz 800 PLN netto. W szkoleniu OSINT możesz wziąć Ty lub dowolna inna osoba, którą wskażesz.

Jeśli żaden z obecnie dostępnych terminów szkolenia z Bezpieczeństwa Sieci Ci nie odpowiada, a chcesz skorzystać z promocji, to możesz wykupić VOUCHER, który upoważni Cię do wzięcia udziału w szkoleniu Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych przez okres 12 miesięcy. Szkolenie to realizujemy regularnie w miastach: Warszawa, Kraków, a kilka razy w roku odwiedzamy też Wrocław i Gdańsk.

Aby kupić VOUCHER na szkolenie Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych (testy penetracyjne) uprawniający do 50% rabatu na szkolenie z OSINT-u, kliknij tutaj i w polu UWAGI wpisz “CYBER-NET“. Po zakupie i opłaceniu VOUCHERA na Szkolenie z Bezpieczeństwa Sieci otrzymasz specjalny kod rabatowy na szkolenie z OSINT, który będziesz mógł wykorzystać samodzielnie lub przekazać innej osobie.

Szkolenie Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych (testy penetracyjne) to 3 dniowe mocno praktyczne szkolenie, które pokazuje sieciowy test penetracyjny krok po kroku, do rekonesansu, czyli zdobywania informacji na temat “firmy-celu”, przez exploitację aż do eskalacji uprawnień i utrzymania dostępu do przejętych maszyn. Uczestnicy przez 90% czasu szkolenia wykonują praktyczne laboratoria polegające na ataku na infrastrukturę odwzorowującą sieć przykładowej firmy. Na początku posiadać będziesz tylko adres IP routera firmy, a po “włamaniu” na niego musisz odnaleźć drogę prowadzącą do penetracji wewnętrznych podsieci w poszukiwaniu dalszych hostów-ofiar. Każda z maszyn w wirtualnej sieci laboratoryjnej jest atakowana inną podatnością. Firmą opiekuje się administrator, którego działania utrudniają Ci ataki. Mocno stawiamy na realizm, a szkolenie prowadzą wspólnie Krzysztof Nowak i Piotr Konieczny, którzy od lat na zlecenie największych polskich i zagranicznych spółek wykonują testym penetracyjne i w trakcie szkolenia dzielą się historiami i problemami, które zdarzyły się naprawdę, a o których podręczniki do “hackingu” milczą. To szkolenie nauczy Cię technik penetracji, z których korzystają prawdziwi włamywacze, dzięki czemu będziesz wiedział jak i gdzie szukać śladów włamania oraz co zrobić, aby poprawnie zabezpieczyć swoją infrastrukturę przed atakami.
Chcesz przeczytać opinie uczestników ostatnich terminów tego szkolenia? Możesz to zrobić tutaj.

Szkolenie OSINT (Biały Wywiad) czyli techniki pozyskiwania informacji o ludziach i firmach to jednodniowe szkolenie, które pokazuje masę sposobów na pozyskiwanie informacji nie tylko z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z nich są autorskie i jesteśmy prawie pewni, że nikt poza uczestnikami naszych szkoleń z nich nie korzysta. Poza wyszukiwaniem i zbieraniem danych z internetu (i nie tylko) uczymy też tego jak te dane analizować i korelować ze sobą, także za pomocą API, pokazując jak robić to ręcznie lub w Excelu oraz w specjalistycznych narzędziach. To szkolenie powinno być obowiązkowe dla kadego, kto musi pozyskiwać informacje na temat kontrahentów, pracuje w dziale prawnym lub antyfraudowym albo po prostu chce wiedzieć jak zabezpieczyć prywatność swoją i swoich bliskich przed zebraniem danych na ich temat z internetu. Po szkoleniu uzyskuje się dostęp do zamkniętego forum, na którym regularnie pojawiają się nie tylko nowinki, ale także opisy autorskich technik zdobywania informacji.
Opinię uczestnika jednego z ostatnich terminów możesz znaleźć tutaj.

2. Atakowanie i Ochrona Webaplikacji + wykład “Jak nie dać się zhackować?” ZA DARMO!

Zapisz się na szkolenie Atakowanie i Ochrona Webaplikacji i odbierz za darmo bilet na dowolny termin naszego bestsellerowego wykładu “Jak nie dać się zhackować?”, ważny przez rok. Zyskujesz do 370 PLN. Bilet na wykład możesz przekazać dowolnej osobie, nie jest imienny.

Jeśli żaden z terminów szkolenia Atakowanie i Ochrona Webaplikacji obecnie dostępny na stronie Ci nie odpowiada, możesz wykupić VOUCHER, który upoważnia do wzięcia udziału w tym szkoleniu w ciągu 12 miesięcy. To szkolenie realizujemy regularnie, nawet po klika razy w miesiącu w miastach Warszawa, Kraków, a kilka razy w roku odwiedzamy też Wrocław i Gdańsk. Aby kupić voucher, kliknij tutaj. Po jego opłaceniu otrzymasz bilet na wykład.

Szkolenie Atakowanie i Ochrona Webaplikacji to 2 dniowe szkolenie pokazujące jak poprawnie i kompleksowo przetestować serwis internetowy pod kątem bezpieczeństwa i go ochronić. Uczestnicy wykonują ataki własnoręcznie, włamując się na nasz testowy serwis internetowy, a potem uczą się jak poprawnie tworzyć webaplikacje i jakie zabezpieczenia mogą zaimplementować w kodzie oraz na serwerze, aby utrudnić życie atakującemu. Aż 80% szkolenia to praktyczne laboratoria. Prezentowane są zarówno techniki programistyczne jak i konkretne narzędzia ułatwiające ataki i ochronę przed nimi. To szkolenie to nasz bestseller. Uczestnicy (ostatnich kilku terminów) ocenili szkolenie na: 9,63/10. Nic dziwnego, szkolenie prowadzone jest przez osoby, które mają doświadczenie pentesterskie i w trakcie szkolenia ujawniają tajniki swojego warsztatu. Szkolenie nie ma nic wspólnego z powyższym zdjęciem, ale zastanawiamy się ile osób doczyta aż do tego miejsca w i w komentarzu wpisze “szary ogień”.
Aby przeczytać opinie uczestników o naszym szkoleniu z Atakowania i Ochrony Webaplikacji, kliknij tutaj.

Wykład Jak nie dać się zhackować? Informacje, które przekazujemy w ramach wykładu to wiedza obowiązkowa dla wszystkich użytkowników komputerów i smartfonów podłączonych do internetu. Na wykładzie pokazujemy jak bezpiecznie korzystać z tych urządzeń nie tylko podczas wykonywania obowiązków służbowych, ale przede wszystkim w życiu prywatnym, aby przed cyberprzestępcami ochronić swoje dane, tożsamość i pieniądze. W trakcie wykładu wiele ataków demonstrujemy na żywo — opad szczęki gwarantowany! Choć wykład przygotowany został z myślą o osobach nietechnicznych (spokojnie możesz na niego wysłać rodziców i dziadków), to nawet techniczni wymiatacze wskazują w ankietach, że z wykładu wynieśli nie tylko uporządkowanie wiedzy, ale także wiele ciekawostek. Jeśli chcesz przeczytać opinie uczestników wykładu “Jak nie dać się zhackować?”, przeczytaj tego posta.

Zasady

Ponieważ wiemy, że niektórzy z Was potrzebują zgody od przełożonych i działów HR na zapisanie się na szkolenie, to powyższymi promocjami objęte są rejestracje na ww. szkolenia dokonane aż do 6 grudnia włącznie. Macie ponad tydzień, zacznijcie działać!

Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Vouchery nie są imienne — można je odstąpić innej osobie, ale nie można ich zwrócić lub zamienić na udziału w innym szkoleniu. Niewykorzystane, przepadają. Po otrzymaniu vouchera, rejestracja na wybrany termin jest superprosta — piszesz nam na który chcesz iść, podajesz numer vouchera i widzimy się na szkoleniu :)

Dajcie znać znajomym programistom i adminom!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Toż to normalnie szary ogień! ;-)

 2. szary ogień

 3. Kiedy będą vouchery, którymi można opłacić DOWOLNY towar lub usługę od Was (a więc nie tylko szkolenia ale też np. audyty)? Oczywiście w terminie ważności vouchera i do wysokości jego nominału.

  • Już są — ale tylko na szkolenia. Jeśli chcesz komuś sprezentować szkolenie (lub wydać swój budżet tegoroczny, ale zrealizować go w przyszłym roku u nas), napisz na szkolenia@niebezpiecznik.pl i powiedz, jakim jesteś zainteresowany.

   Na testy penetracyjne, konsultacje i inne działania niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować voucherów i nie zamierzamy w najbliższym czasie.

  • > możesz wykupić VOUCHER, który upoważnia do skorzystania Z TEGO szkolenia w ciągu 12 miesięcy.
   Oj, nie do końca się rozumiemy. Klient musi z góry zadeklarować, na jakie szkolenie chce voucher i to jest złe. Mi chodziło o to, że klient kupuje vouchery i jeszcze nie wie, na jakie szkolenie (a nawet jaką usługę) je przeznaczy. Po prostu okaziciel zwraca vouchery gdy dochodzi do zapłaty. Jeśli dane szkolenie jest droższe, niż suma nominałów posiadanych voucherów, różnicę okaziciel uiszcza akceptowaną przez Was formą płatności. Czy tak nie mogło być?

   Jak operator GSM sprzedaje doładowanie 50 zł to nie każe z góry zadeklarować, jaką część z tej kwoty klient wyda na 132 SMS-y jutro do cioci a ile na 174-minutową rozmowę z panem Wiesławem z Grudziądza pojutrze koło południa! Kwotę 50 zł użytkownik może przeznaczyć na DOWOLNE usługi operatora – do wysokości salda i w okresie ważności konta. To, na jakie usługi pójdzie doładowanie, okaże się dopiero podczas korzystania z tych usług.

  • Rozumiem i nie ma z tym problemu — możesz kupić voucher kwotowy, np. na 5k i wykorzystać na dowolne szkolenia (po aktualnej cenie w dniu przystąpienia do rejestracji na dane szkolenia). Jeśli jedno będzie kosztować 3k, a drugie 2,5k, to 500PLN możesz dopłacić “poza” voucherem. Koleżanki pod szkolenia@ Ci pomogą “zvoucheryzować” każdą kwotę :)

 4. szary ogień powoli się palii

 5. Szary ogień

 6. Szary ogień

 7. Wspomnijcie jeszcze dla jasności, że VPN chroni użytkownika wyłącznie przed własnym dostawcą Internetu zastępując go po postu innym dostawcą któremu trzeba zaufać. VPN powstał aby łączyć się z Intranetem z zewnątrz, ale mądre głowy wymyśliły jak to sprzedać zwykłym laikom w opakowaniu bezpieczeństwa.

 8. szary ogień

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: