21:09
27/11/2022

W BNP Paribas ruszył Digital Fraud Innovation Lab, czyli program do którego bank zaprasza firmy zewnętrzne ale i sami pracownicy banku — każdy, kto ma pomysł na zwiększenie bezpieczeństwa klientów bankowości. BNP obiecuje wspólnie wdrożyć najlepsze pomysły.

– W ramach prac w Digital Fraud Innovation Lab będziemy wyznaczać kierunki rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa i pracować nad konkretnymi rozwiązaniami podnoszącymi bezpieczeństwo i efektywność procesów. Każda firma zewnętrzna czy pracownik banku może przyjść do Labu z własną inicjatywą czy z pomysłem na nowy projekt w tematyce szerokiego obszaru cyberbezpieczeństwa. My zapewniamy fachową pomoc i wsparcie przy realizacji pomysłu. Będzie mógł się również rozwijać w obszarach, którymi się interesuje, mając realny wpływ na końcowe efekty pracy – mówi Paweł Jaskulski, Lead Security Officer w Banku BNP Paribas.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Digital Fraud Innovation.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To może niech wdrąż u2f? :-)

  2. To może niech wdrożą, żeby NoScript nie krzyczał w sprawie ataku po wejściu na stronę, do której linkujecie?

  3. wiedza i umiejętności dotyczące cyberbezpiecwa i fraudów kosztują sporo. Bank chce, żeby przychodzić do nich z pomysłami, które oni wdrożą? To może niech za nie zapłacą, a nie ogłaszają Lab i liczą na to, że ludzie ich wyręczą w zatrudnianiu specjalistów i finansowaniu ich wiedzy i doświadczenia.

  4. Ten Bank ma ciekawe podejście na rozmów prowadzonych na CHAT. W trakcie takiej niezobowiązującej rozmowy gdzie zadawałem grzeczne pytana dotyczące promocji całkowicie zablokowali mi dostęp do bankowości elektronicznej bo niby stwierdzili że rozmawiają z osobą nie będącą właścicielem konta. Zaznaczę, że wcześniej się oczywiście odpowiednio zalogowałem. Ktoś potraFI MI WYJAŚNIĆ NA JAKIEJ PODSTAWIE? Strach zadać pytanie na CHAT bo tylko problemy….

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: