21:13
30/3/2015

Porażki przestępców zawsze są zabawne, ale ta, to jakieś kuriozum. Były prokurator napadł na bank, w którym nie było pieniędzy …bo już wcześniej ktoś ten sam bank obrabował. Trochę śmieszna, trochę przerażająca historia opisana przez Wyborczą. Proponujemy jako lekturę przed snem.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Skoro to opisała wyborcza to pytanie ile w tym prawdy a ile fikcji dziennikarskiej?

 2. Kopia strony: https://archive.today/B3qSf

 3. Jaki kraj, taki prokurator…
  Jaki prokurator, taki napad… ;)

  • chyba jaki kraj taki bank ;)

 4. Hm, straszno i śmiszno. Tak się kończy branie kredytów w PL.

 5. Jak można polecać czytanie tej antypolskiej gazety/portalu ?

 6. haha… sytuacja jak w Młodych Wilkach

 7. ..jakos malo “profesionalni” rabusie gdyz…zaponieli na fb i innych portalach dodac wpis “obrabowalismy ten bank..wiec dajcie sobie siana i szukajcie innego banku” :-p

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: