11:17
1/3/2010

CERTUM pierwszym sponsorem Niebezpiecznika!

Z radością informujemy, że po zaledwie czterech miesiącach od startu, znaleźliśmy pierwszego sponsora dla Niebezpiecznika :-) Jest nim CERTUM PCC — jedyny polski wystawca certyfikatów SSL zgodnych ze standardami WebTrust. Dzięki wsparciu CERTUM PCC, w marcu czeka na Was kilka niespodzianek.

 • Pierwszą z nich jest 10% zniżka na wszystkie Certyfikaty SSL oraz Certyfikaty Podpisywania Kodu. Wystarczy, że wypowiecie magiczne słowo “NIEBEZPIECZNIK”, składając zamówienie na infolinii 0 801 540 340 (dla połączeń stacjonarnych) lub +48 91 4801 340 (dla dzwoniących z tel. komórkowych).
  Dziś ostatni dzień, aby kupić certyfikat SSL aż o 100PLN taniej!
 • CERTUM wyszło naprzeciw potrzebom developerów oprogramowania Open Source:
  Sofware Publisher
  Microsoft Authenticode
  Java Code Signing
 • Kolejną niespodzianką będą fachowe poradniki, które niebawem ukażą się na naszych stronach, a które — jesteśmy pewni — rozjaśnią wiele zagadnień związanych związanych z certyfikatami.

CERTUM pierwszym sponsorem Niebezpiecznika

O Sponsorze

CERTUM Powszechne Centrum Certyfikacji zostało uruchomione w 1998 roku jako jednostka organizacyjna Unizeto Technologies SA. CERTUM PCC oferuje szereg usług związanych z podpisem elektronicznym – wydaje między innymi certyfikaty kwalifikowane i niekwalifikowane, certyfikaty SSL, świadczy usługi znakowania czasem oraz usługi polegające na sprawdzeniu ważności i statusu certyfikatów. Od 2002 roku CERTUM PCC jest jedynym polskim urzędem certyfikacji, którego usługi świadczone są zgodnie ze światowymi standardami WebTrust.

Certyfikat WebTrust stanowi gwarancję dla klientów, że strony WWW wykorzystywane do dokonywania transakcji gospodarczych zapewniają im wysoki poziom bezpieczeństwa, a wydawane przez CERTUM PCC certyfikaty są uznawane za zaufane w skali globalnej, między innymi we wszystkich przeglądarkach internetowych oraz produktach firmy Microsoft.

Zasady sponsoringu

Chciałbym podkreślić, że ekipa Niebezpiecznika jak i sam serwis dalej pozostają niezależne od jakiejkolwiek firmy. Sponsor nie ma (i nigdy nie będzie miał) wpływu na zawartość merytoryczną serwisu (czyt. żadnej kryptoreklamy czy cenzury artykułów).

Uspokajam również tych, którzy myślą, że zamierzamy nachalnie reklamować usługi sponsora — nic z tych rzeczy. Po pierwsze, wierzymy, że dobrej jakości produkt sprzedaje się sam, a po drugie, nie pozwalamy “byle komu” zostać sponsorem ;-)

Też chcesz być sponsorem Niebezpiecznika?
Napisz na reklama@niebezpiecznik.pl


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

18 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Nieźle, gratuluje :-)

 2. Doskonale, warci jesteście tego. :)

 3. Widzę, że logo zmieniliście :P W pierwszej chwili po załadowaniu strony myślałem że adresy pomyliłem xD Ale na poważnie – gratuluję :)

 4. Gratulacje od HCSL :).

 5. Rozkręcacie ten serwis w naprawdę zadziwiającym tempie. Cóż, pozostaje pogratulować geniuszu. ;]

 6. Gratuluję, życzę dalszych sukcesów i jeszcze większej liczby sponsorów. ;-)

 7. Dokładnie, gratulacje i oby tak dalej! Bardzo wartościowy blog prowadzicie.

 8. Jesteście po prostu profesjonalistami w swojej dziedzinie. Gratuluję serwisu. Czytam Was od pierwszej notki i tak już zostanie.
  Pozdrawiam.

 9. Nieźle ;)
  Pogratulować pomysłu na serwis i sposób jego rozwoju – fajną niszę wyłapaliście – brakowało mi takiej strony.

 10. Gratulacje :) Dziękujemy za Niebezpiecznika :P

 11. czyli to jest ta niespodzianka obiecana w komentarzu do artykulu o 3letnim 0dayu dla IE? :)

 12. Świetnie! Bardzo dobra informacja — gratulacje.

  Faktycznie niebezpiecznik.pl się bardzo szybko rozwija! Myślicie że będzie takim hiciorem 2010 jak Demotywatory były hiciorem 2009? :)

 13. No to kiedy będzie https://niebezpiecznik.pl ? ;)

 14. Gratulacje! No i czekamy na pierwszy włam :)

 15. Gratulacje!
  Szkoda tylko, ze ten banner reklamowy pod kazdym postem musi tak migac caly czas.
  Z bolem serca, dodaje do adblocka. Gdyby to byl statyczny obraz, na pewno bym tego nie zrobil. (tak, bylem na stronie waszego sponsora i przejrzalem jego oferte).

 16. Ludi, dziękujemy za uwagi. Baner został zmieniony na statyczny. Mam nadzieję, że teraz nie będzie już uciążliwy dla czytelników.

 17. W kwietniu także sponsorują? ;)

  “Niebezpiecznik
  w marcu sponsorowany przez CERTUM”

  Czyli pewnie nie, ciekaw jestem czy ktoś się znalazł na kwiecień ;)

 18. […] dni temu złożyli nam ofertę kupna serwisu… ale my do końca marca byliśmy związani umową sponsoringową z firmą […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: