7:00
6/8/2014

* Chińczycy wysiudali Kasperskiego

Z listy dozwolonych przez rząd antywirusów. Rosja nakłada embargo na amerykańską Whiskey i polskie jabłka, a Chiny na rosyjskie antywirusy…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Nie tylko Kaspersky ale Symantec rowniez…

  2. Chinole wiedzą co robią,. Po co im ruski malware<- skreślić ;-) antivirus. Tak jeszcze raz powtórzę, kiedyś tam odpalili firewall żeby od filtrować się od świata. Wszysccy na nich pluli że cenzura… A może wcale nie to był głównym celem? :-)

  3. W temacie – ciekawa prezentacja Joxeana Koreta z Syscan360 o bezpieczeństwie antywirusów: http://www.syscan360.org/slides/2014_EN_BreakingAVSoftware_JoxeanKoret.pdf

    • Która jednak już się tu pojawiła, ale ją przegapiłem :-)

  4. a co z Agnitum? :>

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: