7:00
6/8/2014

* Chińczycy wysiudali Kasperskiego

Z listy dozwolonych przez rząd antywirusów. Rosja nakłada embargo na amerykańską Whiskey i polskie jabłka, a Chiny na rosyjskie antywirusy…

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Nie tylko Kaspersky ale Symantec rowniez…

  2. Chinole wiedzą co robią,. Po co im ruski malware<- skreślić ;-) antivirus. Tak jeszcze raz powtórzę, kiedyś tam odpalili firewall żeby od filtrować się od świata. Wszysccy na nich pluli że cenzura… A może wcale nie to był głównym celem? :-)

  3. W temacie – ciekawa prezentacja Joxeana Koreta z Syscan360 o bezpieczeństwie antywirusów: http://www.syscan360.org/slides/2014_EN_BreakingAVSoftware_JoxeanKoret.pdf

    • Która jednak już się tu pojawiła, ale ją przegapiłem :-)

  4. a co z Agnitum? :>

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: