11:05
3/3/2015

Nowe prawo ustanawiane w Chinach będzie wyamgało obecności backdoora dostępnego dla rządu w każdym produkowanym i sprzedawanym na terenie Chin urządzeniu. Amerykanie oczywiście próbują przekonać Chiny, że to kiepski pomysł, ale żeby było śmieszniej, sami chcą dokładnie tego samego — zresztą nie od dziś, Bitlockera chcieli zbackdoorować już dawno temu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A sprzęt do USA i Europy będzie miał “certyfikat” braku chińskiego backdoora?

    • Za to będzie miał backdoora rodem z USA/UK/EU/DE/RUS/FR, więc co za różnica?

    • Wolę mieć demokratycznego backdoora niż backdoora od komuchów. Oczywiście brak backdoora jest lepszy, ale co rząd chce, to rząd dostaje

    • Ponieważ wszystko produkowane jest w Chinach, toteż backdoora chińskiego znajdziemy wszędzie.

  2. Co podpada pod miano “urzadzenia”? Laptop i smartphone wydaja sie oczywiste, ale co z SBC, czy wrecz SoC?

  3. USA / UE są dużo bardziej komunistyczne niż Chiny. Chińczycy już dawno dojrzeli do tego że wymuszona równość i redystrybucja nie działa, porzucili tą durną ideologię i teraz śmieją się z zachodu który w to bagno wchodzi coraz głębiej.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: