20:45
2/3/2015

Dość lakoniczny opis rzekomego włamania (kilkukrotnego) do zasobów holenderskiej firmy ASML, której technologia jest wykorzystywana do produkcji chipów urządzeń Samsunga. Podejrzewa się, że za atakiem stoją Chiny.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Drobna uwaga co do tytułu notki: ASML nie jest producentem układów scalonych, a urządzeń używanych przy produkcji chipów.

  2. Chiny znane są z hackowania biznesów, żeby wynegocjować sobie lepsze warunki kontraktów biznesowych. Może miało to miejsce i tym razem.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: