1:50
18/3/2014

* CHIPSEC i BIOS-y

Ciekawy framework do analizy bezpieczeństwa PC (włącznie ze sprzętem i firmwarem oraz BIOS/UEFI). A w temacie BIOS-a warto też przeczytać zabawę w kotka i myszkę z implantami BIOS-owymi (oraz zobaczyć te dwa klipy)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. ma ktoś ciekawe arty o przerabianiu biosu?

    • Masz framework do analizy. Przeanalizuj co analizuje (he he) i będziesz wiedział co zmieniać. Jak przeszukasz dodatkowo kilka patentów w tym temacie, to dodatkowo będziesz wiedział co i w jakie procesy możesz z poziomu BIOSU wstrzyknąć

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: