16:33
17/5/2022

Już 6 czerwca startuje CONFidence 2022. Nareszcie na żywo! Jeśli tak jak my tęskniliście za dużymi wydarzeniami face2face, to zapraszamy do rejestracji. Organizatorzy, których my lubimy i którzy lubią Was, oferują Czytelnikom Niebezpiecznika 15% zniżkę na hasło niebezpiecznik-15

Konferencja zabierze nas do Muzeum Lotnictwa (k… jego mać!). Agenda już opublikowana, konkretów nie zabraknie. I moglibyśmy tu pisać o zaletach CONFidence, ale kto był na jednej z poprzednich edycji, ten wie, a kto nie był, niech nam zaufa i dołączy w tym roku. Bo szykuje się wydarzenie, które pobije rekordy na wielu poziomach :)

Więc jeszcze raz. 6-7 czerwca w Krakowie. Bilety tutaj. Cenę hackujecie kodem “niebezpiecznik-15”. Do zobaczenia!

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: