17:15
20/4/2023

Kluczowe tematy z branży cyberbezpieczeństwa i cenieni specjaliści z całego świata – 23 edycja konferencji CONFidence odbędzie się 5-6 czerwca 2023 w EXPO Kraków. W ramach konferencji odbędzie się ponad 40 wykładów oraz praktyczne warsztaty.

Spotkaj się z koleżankami i kolegami po fachu
Piętnaście razy zwracasz uwagę na tę samą lukę i dalej nic? Nie ma budżetu na wsparcie, a później płacz, bo komuś coś się kliknęło i znowu trzeba ratować sytuację? Na CONFidence znajdziesz mnóstwo okazji, żeby porozmawiać o takich akcjach, a przy okazji odkryć zupełnie niespodziewane rozwiązania problemów, z którymi borykasz się na co dzień.

Agedna!
Agenda jest już dostępna i możesz się z nią zapoznać na stronie konferencji. My już teraz zapraszam drugiego dnia na Track1 na godzinę 14:00 na prelekcję Mateusza!

Rozsiądź się wygodnie i pogadaj
Smaczki, konkretne przykład i ogromna dawka wiedzy czekają na uczestników na każdym kroku – nie tylko podczas wykładów. Konferencja słynie z niepowtarzalnego klimatu i wręcz imprezowej atmosfery, dlatego warto świadomie wykorzystać networkingowy potencjał CONFidence.

…ale nie zapomnij o bilecie!

W niemal kilkunastoletniej historii konferencja CONFidence zasłynęła również jako spotkanie o wyjątkowej atmosferze i ogromnych możliwościach networkingowych. Uczestnicy mogą spotkać się z przedstawicielami wiodących firm technologicznych (również podczas imprezy wieczornej), a także spróbować swoich sił w konkursach. Aby skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie niesie ze sobą udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować. Z kodem rabatowym CONFI23xNiebezpiecznik można odebrać 10% zniżki na bilety.

Pełna agenda wydarzenia oraz bilety są dostępne na oficjalnej stronie CONFidence: https://confidence-conference.org/

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: