17:15
20/4/2023

Kluczowe tematy z branży cyberbezpieczeństwa i cenieni specjaliści z całego świata – 23 edycja konferencji CONFidence odbędzie się 5-6 czerwca 2023 w EXPO Kraków. W ramach konferencji odbędzie się ponad 40 wykładów oraz praktyczne warsztaty.

Spotkaj się z koleżankami i kolegami po fachu
Piętnaście razy zwracasz uwagę na tę samą lukę i dalej nic? Nie ma budżetu na wsparcie, a później płacz, bo komuś coś się kliknęło i znowu trzeba ratować sytuację? Na CONFidence znajdziesz mnóstwo okazji, żeby porozmawiać o takich akcjach, a przy okazji odkryć zupełnie niespodziewane rozwiązania problemów, z którymi borykasz się na co dzień.

Agedna!
Agenda jest już dostępna i możesz się z nią zapoznać na stronie konferencji. My już teraz zapraszam drugiego dnia na Track1 na godzinę 14:00 na prelekcję Mateusza!

Rozsiądź się wygodnie i pogadaj
Smaczki, konkretne przykład i ogromna dawka wiedzy czekają na uczestników na każdym kroku – nie tylko podczas wykładów. Konferencja słynie z niepowtarzalnego klimatu i wręcz imprezowej atmosfery, dlatego warto świadomie wykorzystać networkingowy potencjał CONFidence.

…ale nie zapomnij o bilecie!

W niemal kilkunastoletniej historii konferencja CONFidence zasłynęła również jako spotkanie o wyjątkowej atmosferze i ogromnych możliwościach networkingowych. Uczestnicy mogą spotkać się z przedstawicielami wiodących firm technologicznych (również podczas imprezy wieczornej), a także spróbować swoich sił w konkursach. Aby skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie niesie ze sobą udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować. Z kodem rabatowym CONFI23xNiebezpiecznik można odebrać 10% zniżki na bilety.

Pełna agenda wydarzenia oraz bilety są dostępne na oficjalnej stronie CONFidence: https://confidence-conference.org/

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: