10:30
21/9/2018

Konferencji CONFidence nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale tej jesieni impreza ta po raz pierwszy wyrusza do Londynu! Jej brytyjska edycja odbędzie się już 4 października 2018 w Studio Spaces. Program skierowany jest do wyspecjalizowanej grupy profesjonalistów reprezentujących rozmaite instytucje, takie jak banki, firmy ubezpieczeniowe czy fintech.

Na CONFidence London prelegenci omówią bieżące tematy i zaprezentują realne rozwiązania dla osób pracujących w branży finansowej. Na scenie pojawią się między innymi: Peter Kruse (CSIS security Group A/S), Aman Sachdev and Himanshu Sharma (BugsBounty), Sang Sik Lee (Financial Security Institute in South Korea) i Pedro Fortuna (Jscrambler). Agenda konferencji podzielona została na dwie odrębne ścieżki – offensive and defensive.

Kodzik na rabacik

Specjalnie dla naszych czytelników mamy 15% zniżki na bilety z kodem rabatowym: niebezpiecznik15

Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://confidence-conference.org/london.html

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: