16:34
23/4/2015

Dragon Sector organizuje 2 CTFy; pierwszy to 24-godzinny drużynowy teaser online, który odbywa się już w ten weekend, a na którym można wygrać wejściówki na CONFidence i zakwaterowanie (dla pierwszych 9 drużyn), oraz zwrot kosztów podróży na CONFidence (dla zwycięzców). Strona CTFa to https://ctf.dragonsector.pl/ i właśnie otwarto na niej rejestrację zespołów.

  Start: 25 kwietnia 2015, 10:00 CEST
  Koniec: 26 kwietnia 2015, 10:00 CEST
  Czas trwania: 24h
  Format: online, jeopardy, zespołowy, bez limitu graczy, teaser
  Kategorie: web, re, pwn, crypto, stegano
  Kontakt (IRC): #dragonsector @ irc.freenode.org
  Kontakt (e-mail): ctf@dragonsector.pl

Drugi CTF odbędzie się już podczas samego CONFidence — będzie to konkurs offline (wyłącznie dla ludzi znajdujących się na miejscu), gdzie drużyny będą ograniczone do 4 osób, a zaplanowane są całkiem pokaźne nagrody (wszystkie informacje na ten temat można znaleźć również na https://ctf.dragonsector.pl/).

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Hakować! :)

 2. Miałem weekend :P

 3. capture the flag ? ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: