16:52
29/11/2021

Krótko: dziś większość nagrań naszych wykładów/webinarów (które w rzeczywistości są mini-szkoleniami) otrzymasz za 50% ceny 🔥

Możesz je kupować osobno, a możesz jeszcze tańszym pakiecie 10 topowych tematów — wtedy cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna, bo za 799 PLN otrzymasz łącznie aż 16 godzin praktycznej wiedzy, od zabezpieczania smartfonów przez bezpieczeństwo pracy zdalnej i tajniki służb aż do ochrony przed wyciekami.

Pełna lista tutaj:

Gdzie i jaki kod wpisać?

Dostęp możesz kupić w naszym sklepie, klikając tutaj. Użyj kodu: CM21NB, aby obniżyć cenę wybranego nagrania do ceny promocyjnej widocznej na liście powyżej.

Jeśli chcesz kupić pakiet 10 topowych nagrań za 799 PLN, to kliknij tutaj

 

Ważne tylko dziś!

Promocja trwa dziś, do końca dnia (23:59). Dostęp do nagrań otrzymujesz na 30 dni, więc na pewno dasz radę je wszystkie obejrzeć.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. […] Jeśli chcesz zabezpieczyć swojego Androida, aby był trudniejszym celem dla wszelkiej maści cyberprzestępców, to rzuć okiem na nagranie naszego mini-szkolenia. Dziś, z racji Cyber Monday, można je złapać po bardzo atrakcyjnej cenie, ale tylko do końca dnia. Szczegóły tutaj. […]

  2. A gdzie należy wpisać kod CM21NB ? Zarówno dla osoby prywatnej, jak i dla pracownika firmy nie można zmniejszyć ceny (999 lub 1299), bo brak w formularzu pola do wpisania kodu zniżkowego :-(

    • Już nigdzie nie trzeba, cena została obniżona do promocyjnej.

  3. Ahh, szkoda, że już dziś nieaktualne. Dopiero teraz odczytałem ; |

  4. Te promocje są bardzo krótkie:P Co można zrobić, aby nie przegapić kolejnej promocji?
    Kiedy kolejna promocja?:)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: