18:28
1/6/2022

Jak ochronić swoje dzieci przed internetowym złem. Jeśli jesteś rodzicem i chcesz wiedzieć:

 • Jak skutecznie monitorować to, co Twoje dziecko robi w internecie (niezależnie od urządzeń z których korzysta)?
 • Jak kontrolować i ograniczać ile czasu dziecko spędza przed ekranem?
 • Jak zablokować dziecku dostęp do niechcianych treści (np. 18+) lub aplikacji?
 • Jak skutecznie namierzyć, gdzie dziecko znajduje się w danej chwili?
 • Jak zabezpieczyć konta dziecka w grach online i serwisach społecznościowych?
 • Co zrobić, aby ochronić prywatność dziecka w internecie?
 • Jak edukować dziecko w temacie cyberbezpieczeństwa i uczulić je na zagrożenia?

…to nagranie naszego webinara pt. “Cyberbezpieczeństwo dla Rodziców” jest dla Ciebie idealny. Aby się na niego zapisać, kliknij na przycisk poniżej:

Wybierz bilet z materiałami dodatkowymi, aby otrzymać od nas po spotkaniu zestaw instrukcji (w formie plików PDF). Instrukcje opisują jak krok-po-kroku na różnych urządzeniach (np. smartfonie, komputerze, routerze, konsoli, telewizorze) aktywować i poprawnie skonfigurować omawiane w trakcie spotkania mechanizmy i rozwiązania tzw. kontroli rodzicielskiej oraz inne funkcje przydatne podczas monitoringu dzieci.

 

Zobacz nagranie!


 

Jedyne tak dopracowane szkolenie!

Nad materiałami do tego szkolenia pracowaliśmy ponad rok, analizując tysiące Waszych sugestii i odpowiedzi, które przekazaliście wypełniając tę ankietę. Przejrzeliśmy setki rozwiązań na różne platformy, w tym na routery Wi-Fi i zegarki dla dzieci służące do nadzoru. Wybraliśmy z tego wszystkiego to, co działa najlepiej, nic nie kosztuje (albo kosztuje niewiele) i jest najłatwiejsze do opanowania nawet przez nietechnicznych rodziców.

Poza blokadą treści nieprzeznaczonych dla dzieci, kontrolą czasu i aplikacji, w trakcie spotkania poruszymy też kwestie tego, jak przy okazji skutecznie lokalizować dzieci i jak rozmawiać z dzieckiem, aby zwiększyć u niego świadomość zagrożeń związanych z internetem.

To szkolenie to jedyny w swoim rodzaju poradnik, który w konkretny, praktyczny sposób omawia najważniejsze kwestie dotyczące bezpieczeństwa dzieci w internecie i pokazuje jak je przed nimi chronić. To wiedza, którą musi posiadać każdy współczesny rodzic.

 

Zapisz się w najniższej cenie!

Nie masz dzieci? Ale może znasz kogoś, kto ma? Jeśli tak, to prześlij mu linka do tego artykułu. Możesz też kupić mu dostęp do tego webinara w prezencie :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jakich systemów SMART TV dotyczą proponowane rozwiązania i wskazówki?
  LG webOS, SAMSUNG Tizen, AndroidTV?
  Wszystkie powyższe?

  • W pierwszej turze na pewno Samsung, bo to wynikało z ankiet wypełnionych przez zainteresowanych tym tematem. Ale planujemy stopniowo pokryć wskazówkami wszystkim popularne platformy.

 2. A możecie zrobić podobny artykuł, ale dla dzieci rodziców którzy są z technologią na bakier?

  • Żeby dzieci uświadamiały rodziców? :)

  • Dokładnie.

 3. Więcej szkoleń przede wszystkim.

 4. Tails with snowflake if works can’t be stoped. Tails with obfs4 from internet cafe is ALMOST impossible to stop. I include remove CR battery hack. Except when BIOS modded but even North Korea can’t do it. I purposefully write in English.

 5. No myśle że rodzice sobie radzą dużo gorzej od dzieci :P

 6. Jaki poziom będzie tego szkolenia? Dla kogo to szkolenie będzie dedykowane?
  Czy to dla mało technologicznych rodziców i dziadków gdzie będą omawiane podstawy?
  Czy bardziej dla niemających problemu z pracą w konsoli ;-) z informacją na co zwrócić uwagę i jak podnieść poziom bezpieczeństwa?

  • Szkolenie jest dla każdego rodzica, prowadzone tak, aby zrozumiała je osoba nietechniczna, które ma zerowe lub niewielkie doświadczenie w sposobach kontrolowania/monitorowania/ograniczania tego, co dziecko robi w sieci.

 7. Mam nadzieję, że świadomość rodziców będzie coraz większa. Super inicjatywa :)

 8. Monitorowanie Internetu to ważny czynnik wychowawczy. W Internecie jest naprawdę sporo zagrożeń.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: