18:28
1/6/2022

Jak ochronić swoje dzieci przed internetowym złem. Jeśli jesteś rodzicem i chcesz wiedzieć:

 • Jak skutecznie monitorować to, co Twoje dziecko robi w internecie (niezależnie od urządzeń z których korzysta)?
 • Jak kontrolować i ograniczać ile czasu dziecko spędza przed ekranem?
 • Jak zablokować dziecku dostęp do niechcianych treści (np. 18+) lub aplikacji?
 • Jak skutecznie namierzyć, gdzie dziecko znajduje się w danej chwili?
 • Jak zabezpieczyć konta dziecka w grach online i serwisach społecznościowych?
 • Co zrobić, aby ochronić prywatność dziecka w internecie?
 • Jak edukować dziecko w temacie cyberbezpieczeństwa i uczulić je na zagrożenia?

…to nagranie naszego webinara pt. “Cyberbezpieczeństwo dla Rodziców” jest dla Ciebie idealny. Aby się na niego zapisać, kliknij na przycisk poniżej:

Wybierz bilet z materiałami dodatkowymi, aby otrzymać od nas po spotkaniu zestaw instrukcji (w formie plików PDF). Instrukcje opisują jak krok-po-kroku na różnych urządzeniach (np. smartfonie, komputerze, routerze, konsoli, telewizorze) aktywować i poprawnie skonfigurować omawiane w trakcie spotkania mechanizmy i rozwiązania tzw. kontroli rodzicielskiej oraz inne funkcje przydatne podczas monitoringu dzieci.

 

Zobacz nagranie!


 

Jedyne tak dopracowane szkolenie!

Nad materiałami do tego szkolenia pracowaliśmy ponad rok, analizując tysiące Waszych sugestii i odpowiedzi, które przekazaliście wypełniając tę ankietę. Przejrzeliśmy setki rozwiązań na różne platformy, w tym na routery Wi-Fi i zegarki dla dzieci służące do nadzoru. Wybraliśmy z tego wszystkiego to, co działa najlepiej, nic nie kosztuje (albo kosztuje niewiele) i jest najłatwiejsze do opanowania nawet przez nietechnicznych rodziców.

Poza blokadą treści nieprzeznaczonych dla dzieci, kontrolą czasu i aplikacji, w trakcie spotkania poruszymy też kwestie tego, jak przy okazji skutecznie lokalizować dzieci i jak rozmawiać z dzieckiem, aby zwiększyć u niego świadomość zagrożeń związanych z internetem.

To szkolenie to jedyny w swoim rodzaju poradnik, który w konkretny, praktyczny sposób omawia najważniejsze kwestie dotyczące bezpieczeństwa dzieci w internecie i pokazuje jak je przed nimi chronić. To wiedza, którą musi posiadać każdy współczesny rodzic.

 

Zapisz się w najniższej cenie!

Nie masz dzieci? Ale może znasz kogoś, kto ma? Jeśli tak, to prześlij mu linka do tego artykułu. Możesz też kupić mu dostęp do tego webinara w prezencie :-)

Przeczytaj także:

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jakich systemów SMART TV dotyczą proponowane rozwiązania i wskazówki?
  LG webOS, SAMSUNG Tizen, AndroidTV?
  Wszystkie powyższe?

  • W pierwszej turze na pewno Samsung, bo to wynikało z ankiet wypełnionych przez zainteresowanych tym tematem. Ale planujemy stopniowo pokryć wskazówkami wszystkim popularne platformy.

 2. A możecie zrobić podobny artykuł, ale dla dzieci rodziców którzy są z technologią na bakier?

  • Żeby dzieci uświadamiały rodziców? :)

  • Dokładnie.

 3. Więcej szkoleń przede wszystkim.

 4. Tails with snowflake if works can’t be stoped. Tails with obfs4 from internet cafe is ALMOST impossible to stop. I include remove CR battery hack. Except when BIOS modded but even North Korea can’t do it. I purposefully write in English.

 5. No myśle że rodzice sobie radzą dużo gorzej od dzieci :P

 6. Jaki poziom będzie tego szkolenia? Dla kogo to szkolenie będzie dedykowane?
  Czy to dla mało technologicznych rodziców i dziadków gdzie będą omawiane podstawy?
  Czy bardziej dla niemających problemu z pracą w konsoli ;-) z informacją na co zwrócić uwagę i jak podnieść poziom bezpieczeństwa?

  • Szkolenie jest dla każdego rodzica, prowadzone tak, aby zrozumiała je osoba nietechniczna, które ma zerowe lub niewielkie doświadczenie w sposobach kontrolowania/monitorowania/ograniczania tego, co dziecko robi w sieci.

 7. Mam nadzieję, że świadomość rodziców będzie coraz większa. Super inicjatywa :)

 8. Monitorowanie Internetu to ważny czynnik wychowawczy. W Internecie jest naprawdę sporo zagrożeń.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: