1:26
13/7/2012

Androidforums.com poinformowało o wycieku loginów, e-maili, hashy haseł i adresów IP ponad miliona swoich użytkowników. Szczegóły.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. He-he ☺ Znając ludzi, pewnie, na oko, 0.0001% haseł do forum pokrywa się z hasłami na maile. Przeczuwam fale spamu za jakiś tydzień.

  • Po co komuś czyjeś hasło do maila do wysyłania spamu?

  • Żeby się podszyć i być wiarygodnym przy wciskaniu kitu że potrzebna mi pożyczka,
   przelecą całą książkę adresową, może ktoś odpowie.
   A i tam ten % z rozpędu jest.

  • bo ma ksiazki adresowe
   bo ma mase maili do innych
   bo serwery nie sa w rbl
   bo przez znajomych jest zaufany

   wystarczy?;)

  • Jak dla mnie nie.

 2. […] i wycieków trwa. Po wycieku 430 000 hashy z serwisy Formspring oraz 450 000 haseł z Yahoo i miliona rekordów użytkowników forum Androida, przyszła kolej na firmę NVIDIA, która poinformowała dziś e-mailem swoich klientów, że […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: