16:35
8/9/2014

Na Courserze znów można się zapisać na startującą dziś darmową serię zajęć z kryptografii na Uniwersytecie Stanforda. Polecamy. A przy okazji rekomendujemy lekturę opisu kilku błędów znalezionych w samej Coruserze ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jeszcze za tydzień rusza kurs Pythona jeśli kogoś interesuje.

 2. Czy po tych “studiach” dostaje się jakoś papierek ukończenia kursu.szkolenia etc.?

  • Tak.

  • Dostajesz pdfa z zaświadczeniem i pouczeniem, że Twoja tożsamość nie była zweryfikowana, że za nic nie odpowiadają etc. A co najśmieszniejsze, pdf nawet nie jest podpisany elektronicznie.
   Także, tylko dla papierka nie warto, ale jak chcesz się czegoś nauczyć to jak najbardziej.

 3. Zrobiliście błąd w linku o błędzie, Coruserze -> Courserze. Szach mat, ateiści!

 4. Nie mogę znaleść w internecie, a może ktoś się orientuje. Jak pracodawcy patrzą na tego typu certyfikaty ( z kursów MOOC ) ? Poza tym, że warto skończyć taki kurs dla własnego rozwoju, podniesie on wartość młodej osoby na rynku pracy?

  • zrobiłem i śmiało polecam, wymaga to niestety a) systematyczności, b) trochę czasu, a co do pytania o certyfikat to wygląda on tak: http://goo.gl/Ugmhcc

 5. Czy kiedykolwiek na Courserze odbyła się druga część kursu z kryptografii?
  Próbowałem się zapisać kilka razy, ale zawsze przekładali rozpoczęcie z nieznanych mi przyczyn.

 6. Nie, od 2 lat czekam:)

 7. Od 5.01.2015 zaczyna się druga część kursu :) zobaczymy czy dotrzymają terminu :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: