10:39
31/7/2017

* Darmowy e-book o pentestach

Jak informuje nas czytelnik Jacek, dziś wydawnictwo Packt udostępnia za darmo e-booka (PDF, EPUB, MOBI) książki pt. Advanced Penetration Testing for Highly-Secured Environments: The Ultimate Security Guide.

Jak już się z nią zapoznacie — dajcie znać, jaka jest Wasza opinia na temat tej książki.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Jak chyba wszystko co Packt udostępnia za darmo – ebook jest dość leciwy (wydany w 2012). Co się z tym wiąże, niektóre używane w książce narzędzia nie są już rozwijane (np. MagicTree – ostatnia aktualizacja w 2013, BackTrack, scanPBNJ – ostatni ślad życia w 2008…). Jakoś mi się odechciało czytać dokładniej.

  2. Poratuje ktoś linkiem nie wymagającym zakładania konta?

  3. Druga edycja wcale nie lepsza ale przynajmniej nie ma mowy o Backtrack :D

    Byla dostepna free 7 Kwietnia 2017 a wydana w marcu 2016.
    LINK

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: