14:21
8/9/2020

W czwartek o 20:00 robimy darmowy live (lub jak kto woli, webinar/wykład/pokaz) z OSINT-u. Live potrwa godzinę i związany będzie z przedsprzedażą naszego Internetowego Kursu OSINT-u. Pokażemy kilka technik osintowych i parę narzędzi, a potem odpowiemy na Wasze pytania dotyczące naszego kursu i ogólnie OSINT-u.

Wziąć udział może każdy zainteresowany, ale trzeba się zarejestrować tutaj.

Zarejestruj się!

Aby otrzymać namiar na startujący w czwartek webinar, wypełnij poniższy formularz. W odpowiedzi (już po minucie) dostaniesz od nas e-maila (temat wiadomości to “Bazzinga”). Przeciągnij tę wiadomość do skrzynki “ogólnej”, jeśli wpadła Ci w “spam” lub “oferty”, żebyś nie przegapił kolejnego e-maila od nas, którego wyślemy Ci w czwartek rano z namiarem na webinar.

Rejestracja zamknięta

Jeśli wiadomości o temacie “Bazzinga!” nie widzisz w ogóle, to zarejestruj się jeszcze raz podając inny adres e-mail. Niestety, niektórzy dostawcy darmowej poczty w Polsce opóźniają o kilka godzin wiadomości wysyłane z naszej platformy newsletterowej, co oznacza, że przegapisz nasz webinar, bo wiadomość, z namiarem którą wyślemy Ci w czwartek rano, dostaniesz w piątek, po zakończeniu live’a…

Chcesz więcej informacji na temat OSINT? Kup Kurs OSINT w przedsprzedaży z 75% rabatem

Na koniec przypominamy, że jeszcze tylko przez 3 dni trwa przedsprzedaż naszego Internetowego Kursu OSINT. Potem cena wzrasta i nigdy nie będzie tak niska, a kolejni kupujący zapłacą nie tylko 4 razy więcej, ale stracą też inne benefity, które otrzymują zapisujący się w przedsprzedaży:

Kupując Kurs OSINT w przedsprzedaży w cenie 997 PLN (zamiast standardowej ceny 3899 PNL) otrzymujesz:

✅ dostęp do naszej platformy szkoleniowej i kursu opartego o sprawdzoną, poszerzoną agendę niebezpiecznikowego szkolenia z OSINT-u, w którym udział wzięło już 3000 zadowolonych osób. To łącznie ponad 20 godzin profesjonalnie przygotowanego materiału!

[tylko w przedsprzedaży!] wieczysty dostęp do naszej platformy z kursem z dziesiątkami nagrań i dodatkowymi materiałami edukacyjnymi. Kolejne osoby otrzymują dostęp na kilka miesięcy, a Ty masz go na zawsze! :)

✅ dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu, na której trenerzy i inni uczestnicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Czasem odpowie Ci funkcjonariusz trzyliterowych służb, czasem od komornik, a czasem osoba, która zarządza systemem z którego potrzebujesz konkretnych danych…

✅ udział w zamkniętym lajwie (webinarze) z trenerami. Pewnie zrobimy ich więcej niż jeden…

certyfikat potwierdzający udział w kursie

[tylko w przedsprzedaży!] gwarancję najniższej ceny — po zakończeniu przedsprzedaży będzie 4 razy drożej!

[tylko w przedsprzedaży i tylko dla osób prywatnych!] wliczony w cenę dodatkowy rabat dla osób, które kurs finansują samodzielnie na własny, niekomercyjny użytek. Standardowy koszt dostępu w przedsprzedaży dla pozostałych uczestników to 1226 zł. Zyskujesz więc dodatkowe 220 PLN!


Aktualizacja 14.09.2020, 09:26
Dziękujemy wszystkim 9000 osób, które obejrzały nasz webinar. W piku mieliśmy 3800 osób, a kolejne przejrzały nagranie w ciągu 24 godzin od jego startu. Obecnie nagranie nie jest już dostępne, aby nie wprowadzać zamieszania — materiał dotyczył przedsprzedaży naszego kursu OSINT i zawierał odwołania do akcji, które nie są już aktualne (przedsprzedaż zakończyła się w piątek o 22:00). Być może w przyszłości zmontujemy nagranie tak, aby wyciąć nieaktualne kwestie — wtedy udostępnimy je ponownie.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

21 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. plus za to, że oznaczacie kapcie żeby człowiek wiedział, że musi to cholerstwo odblokować
  minus za to, że musi je odblokowywać :p

 2. Czy webinarem będzie gdzieś dostępny także w terminie późniejszym (ponieważ prawdopodobnie nie będę mógł uczestniczyć o 20:00 w czwartek) ?

  • Przez 24h, ale prawdopodobnie bez zapisu sekcji Q&A

 3. Jak kupiłem kurs i wypełniłem ankietę to też muszę się rejestrować? To jest ten sam live, który miał być dla kupujących?

  • Nie, to jest osobny live. Dla każdego.
   Live dla osób, które już kupiły będzie w przyszłym tygodniu i każdy uczestnik Kursu dostanie na niego namiar automatycznie.
   Jeśli chcesz wziąć udział w czwartkowym live, dopisz się pls do listy.

 4. Świetnie, że tyle ostatnio się dzieje u Was w temacie OSINT-u.

 5. Ech… szkoda że tylko czwartkowy-dzisiejszy termin jest dostepny …
  Wiem ze to i tak z Waszej strony krok w kierunku Society, no ale akurat w dniu dzisiejszym – z przyczyn fachowych nie dam radę wziąc udziału .

  Pozdrawiam

  • Jeśli byłeś zapisany na listę powiadomień, to linka do nagrania live’a powinieneś otrzymać około 4am :)

  • @Piotr Konieczny

   niestety , nie byłem zapisany (bo wiedząc że nie będę mógł uczestniczyć w webinarze nie chciałem zajmować miejsca komuś innemu). /chyba że mógłbym dopisać się do listy powiadomień nawet teraz … ?

  • Możesz się dopisać. Autoresponder rozsyła tam link cały czas :) [EDIT: teraz rozsyła poprawny :D]

 6. Ehhh, wyskakuje, że film jest prywatny i że trzeba się zalogować do YT, po zalogowaniu dalej pokazuje, że film prywatny. Coś chyba jednak nie działa. Niestety dopiero po 22:30 najwcześniej mogłem kliknąć w link i coś zacząć oglądać :( Myślałem, że jakiś zapis będzie dostępny

  • Jest dostępne nagranie. Link został przesłany mailem.

  • mam podobny problem. Film jest prywatny i nie mogę go obejrzeć na YT. Uprzejmie proszę o link do zapisu.

 7. Świetny materiał, bardzo mi się podobało. Gdyby tylko nie ta cenzura.

 8. Link otrzymalem, ale rowniez otrzymuje komunikat ze film jest prywatny.

  • Nagranie było dostępne przez 24 godziny od publikacji. Ponieważ live dotyczył przedsprzedaży, która już się skończyła, nagranie jest obecnie zdjęte, żeby nie mącić w głowach tym, którzy będą je oglądać. Może niebawem wytniemy same części merytoryczne i opoblikujemy ponownie.

 9. A ja odwaliłem, miałem kupić kurs w przedsprzedaży i z powodu imprezowego weekendu przegapiłem :(

 10. Byłoby super, gdyby właśnie fragmenty nagrania z merytoryczną treścią były ponownie gdzieś dostępne, bo nie zdążyłam ogarnąć całości nagrania :/

 11. Czy do osób które dokonały zakupu było już coś przesyłane? … pytam bo miało być w tym tygodniu i nie wiem czy mam problem z pocztą, czy jeszcze nic nie było :)

  • Tak, zaproszenie na zamkniętego live’a zostało rozesłane. Jeśli go nie otrzymałeś, skontaktuj się z e-mailem, z którego dostałeś potwierdzenie udziału w kursie :)

 12. Jaka szkoda że przegapiłem :( planujecie podobne promocje na black friday?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: