14:21
8/9/2020

W czwartek o 20:00 robimy darmowy live (lub jak kto woli, webinar/wykład/pokaz) z OSINT-u. Live potrwa godzinę i związany będzie z przedsprzedażą naszego Internetowego Kursu OSINT-u. Pokażemy kilka technik osintowych i parę narzędzi, a potem odpowiemy na Wasze pytania dotyczące naszego kursu i ogólnie OSINT-u.

Wziąć udział może każdy zainteresowany, ale trzeba się zarejestrować tutaj.

Zarejestruj się!

Aby otrzymać namiar na startujący w czwartek webinar, wypełnij poniższy formularz. W odpowiedzi (już po minucie) dostaniesz od nas e-maila (temat wiadomości to “Bazzinga”). Przeciągnij tę wiadomość do skrzynki “ogólnej”, jeśli wpadła Ci w “spam” lub “oferty”, żebyś nie przegapił kolejnego e-maila od nas, którego wyślemy Ci w czwartek rano z namiarem na webinar.

Rejestracja zamknięta

Jeśli wiadomości o temacie “Bazzinga!” nie widzisz w ogóle, to zarejestruj się jeszcze raz podając inny adres e-mail. Niestety, niektórzy dostawcy darmowej poczty w Polsce opóźniają o kilka godzin wiadomości wysyłane z naszej platformy newsletterowej, co oznacza, że przegapisz nasz webinar, bo wiadomość, z namiarem którą wyślemy Ci w czwartek rano, dostaniesz w piątek, po zakończeniu live’a…

Chcesz więcej informacji na temat OSINT? Kup Kurs OSINT w przedsprzedaży z 75% rabatem

Na koniec przypominamy, że jeszcze tylko przez 3 dni trwa przedsprzedaż naszego Internetowego Kursu OSINT. Potem cena wzrasta i nigdy nie będzie tak niska, a kolejni kupujący zapłacą nie tylko 4 razy więcej, ale stracą też inne benefity, które otrzymują zapisujący się w przedsprzedaży:

Kupując Kurs OSINT w przedsprzedaży w cenie 997 PLN (zamiast standardowej ceny 3899 PNL) otrzymujesz:

✅ dostęp do naszej platformy szkoleniowej i kursu opartego o sprawdzoną, poszerzoną agendę niebezpiecznikowego szkolenia z OSINT-u, w którym udział wzięło już 3000 zadowolonych osób. To łącznie ponad 20 godzin profesjonalnie przygotowanego materiału!

[tylko w przedsprzedaży!] wieczysty dostęp do naszej platformy z kursem z dziesiątkami nagrań i dodatkowymi materiałami edukacyjnymi. Kolejne osoby otrzymują dostęp na kilka miesięcy, a Ty masz go na zawsze! :)

✅ dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu, na której trenerzy i inni uczestnicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Czasem odpowie Ci funkcjonariusz trzyliterowych służb, czasem od komornik, a czasem osoba, która zarządza systemem z którego potrzebujesz konkretnych danych…

✅ udział w zamkniętym lajwie (webinarze) z trenerami. Pewnie zrobimy ich więcej niż jeden…

certyfikat potwierdzający udział w kursie

[tylko w przedsprzedaży!] gwarancję najniższej ceny — po zakończeniu przedsprzedaży będzie 4 razy drożej!

[tylko w przedsprzedaży i tylko dla osób prywatnych!] wliczony w cenę dodatkowy rabat dla osób, które kurs finansują samodzielnie na własny, niekomercyjny użytek. Standardowy koszt dostępu w przedsprzedaży dla pozostałych uczestników to 1226 zł. Zyskujesz więc dodatkowe 220 PLN!


Aktualizacja 14.09.2020, 09:26
Dziękujemy wszystkim 9000 osób, które obejrzały nasz webinar. W piku mieliśmy 3800 osób, a kolejne przejrzały nagranie w ciągu 24 godzin od jego startu. Obecnie nagranie nie jest już dostępne, aby nie wprowadzać zamieszania — materiał dotyczył przedsprzedaży naszego kursu OSINT i zawierał odwołania do akcji, które nie są już aktualne (przedsprzedaż zakończyła się w piątek o 22:00). Być może w przyszłości zmontujemy nagranie tak, aby wyciąć nieaktualne kwestie — wtedy udostępnimy je ponownie.

Przeczytaj także:

21 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. plus za to, że oznaczacie kapcie żeby człowiek wiedział, że musi to cholerstwo odblokować
  minus za to, że musi je odblokowywać :p

 2. Czy webinarem będzie gdzieś dostępny także w terminie późniejszym (ponieważ prawdopodobnie nie będę mógł uczestniczyć o 20:00 w czwartek) ?

  • Przez 24h, ale prawdopodobnie bez zapisu sekcji Q&A

 3. Jak kupiłem kurs i wypełniłem ankietę to też muszę się rejestrować? To jest ten sam live, który miał być dla kupujących?

  • Nie, to jest osobny live. Dla każdego.
   Live dla osób, które już kupiły będzie w przyszłym tygodniu i każdy uczestnik Kursu dostanie na niego namiar automatycznie.
   Jeśli chcesz wziąć udział w czwartkowym live, dopisz się pls do listy.

 4. Świetnie, że tyle ostatnio się dzieje u Was w temacie OSINT-u.

 5. Ech… szkoda że tylko czwartkowy-dzisiejszy termin jest dostepny …
  Wiem ze to i tak z Waszej strony krok w kierunku Society, no ale akurat w dniu dzisiejszym – z przyczyn fachowych nie dam radę wziąc udziału .

  Pozdrawiam

  • Jeśli byłeś zapisany na listę powiadomień, to linka do nagrania live’a powinieneś otrzymać około 4am :)

  • @Piotr Konieczny

   niestety , nie byłem zapisany (bo wiedząc że nie będę mógł uczestniczyć w webinarze nie chciałem zajmować miejsca komuś innemu). /chyba że mógłbym dopisać się do listy powiadomień nawet teraz … ?

  • Możesz się dopisać. Autoresponder rozsyła tam link cały czas :) [EDIT: teraz rozsyła poprawny :D]

 6. Ehhh, wyskakuje, że film jest prywatny i że trzeba się zalogować do YT, po zalogowaniu dalej pokazuje, że film prywatny. Coś chyba jednak nie działa. Niestety dopiero po 22:30 najwcześniej mogłem kliknąć w link i coś zacząć oglądać :( Myślałem, że jakiś zapis będzie dostępny

  • Jest dostępne nagranie. Link został przesłany mailem.

  • mam podobny problem. Film jest prywatny i nie mogę go obejrzeć na YT. Uprzejmie proszę o link do zapisu.

 7. Świetny materiał, bardzo mi się podobało. Gdyby tylko nie ta cenzura.

 8. Link otrzymalem, ale rowniez otrzymuje komunikat ze film jest prywatny.

  • Nagranie było dostępne przez 24 godziny od publikacji. Ponieważ live dotyczył przedsprzedaży, która już się skończyła, nagranie jest obecnie zdjęte, żeby nie mącić w głowach tym, którzy będą je oglądać. Może niebawem wytniemy same części merytoryczne i opoblikujemy ponownie.

 9. A ja odwaliłem, miałem kupić kurs w przedsprzedaży i z powodu imprezowego weekendu przegapiłem :(

 10. Byłoby super, gdyby właśnie fragmenty nagrania z merytoryczną treścią były ponownie gdzieś dostępne, bo nie zdążyłam ogarnąć całości nagrania :/

 11. Czy do osób które dokonały zakupu było już coś przesyłane? … pytam bo miało być w tym tygodniu i nie wiem czy mam problem z pocztą, czy jeszcze nic nie było :)

  • Tak, zaproszenie na zamkniętego live’a zostało rozesłane. Jeśli go nie otrzymałeś, skontaktuj się z e-mailem, z którego dostałeś potwierdzenie udziału w kursie :)

 12. Jaka szkoda że przegapiłem :( planujecie podobne promocje na black friday?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: