14:57
19/9/2016

W czwartek (22.09) będziemy gościć we Wrocławiu Software Talks organizowanym przez PGS Software. Temat niebezpiecznikowej prelekcji to “Wszystko da się zhackować”. Przedstawimy kulisy kilku błędów bezpieczeństwa, tych znanych i nieznanych publicznie oraz pokażemy kilka ataków na żywo.

pgs_software_talks

Wjazd za darmo. Mało tego PGS Software zapewnia piwo i pizzę :) Trzeba się tylko zarejestrować. Do zobaczenia we Wrocławiu!

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

25 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Będzie jakiś stream albo nagranie z prelekcji… :( ?

  • Nie będzie, ale będzie replay w Gdańsku za tydzień 29.09.

  • A gdzie można się rejestrować na Gdańsk? ;)

  • A skąd wynika polityka że nie chcecie umieścić relacji z wykładu?
   Poważne pytanie skąd wynika taka niechęć?

 2. a Warszawa???

  • Co z Wwa?

 3. Moglibyście streamować chociaż jedna imprezę w roku…..

 4. A o której, gdzie w Gdańsku?

 5. A Katowice?

  • Dołączam się do Katowic :)

  • Też dołączam się do K-c.

 6. A Koszalin?

  • a Włocławek?

 7. No no, dobre godziny i niedaleko, wpadam w czwartek.

 8. Google nie boli ;) nie tak ciężko znaleźć info o Gdańsku

 9. A nie dałoby się ustawiać bardziej rozsądnych godzin tzn. jak ktoś jest z Warszawy to przydałoby się min. 2-3h na dojazd od 17:00 (koniec z pracy).

  Niestety prawda jest smutna, że Warszawy unikacie jak diabeł wody święconej, a także robicie spotkania (jak wiele innych organizatorów) w dni robocze.

  • W minionym tygodniu realizowaliśmy 2 prelekcje w Warszawie. Jedna na evencie CIONET, druga w ramach konferencji SCS. Nie unikamy warszawy, regularnie tam prowadzimy szkolenia i w miarę możliwości bierzemy udział w darmowych, otwartych eventach.

 10. A co z osobami poniżej 18 lat (mam 17), mogę wejść sam czy muszę opiekuna przyprowadzić?

 11. Rozumiem że rejestracja darmowa lecz jak wygląda sprawa z obeznaniem się osób które chcą się tam udać, czy taka prelekcja będzie odpowiednia dla Laików czy raczej powinny się na nia udać osoby które wiedzą co nie co na temat o której będzie prowadzona prelekcja ;)

 12. “Zapisy zamknięte”

  Bleh…

 13. “Darmowe szkolenie ‘Wszystko da się shakować'”. A jak już się przestraszyłeś i chcesz się dowiedzieć jak się przed tym bronić, 4000 PLN na inne szkolenie” ;)

 14. Zdążę dostać się tam po Szkoleniu z ataku i ochrony webaplikacji ?

 15. będę, wroc moje miasto :)

 16. Kasa misiu, kasa :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: