15:18
15/3/2016

* Dawca danych…

Szymon podesłał ciekawy tag na Instagramie… #narządów — skupia dawców narządów. Niektórzy z nich, są też dawcami danych takich jak PESEL.

12224253_431744887019064_1298530953_n

Zresztą, o tym, że Instagram pełny jest zdjęć kart kredytowych, praw jazdy, dowodów osobistych i mandatów karnych, pisaliśmy już jakiś czas temu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Sam wystawca kart ciekawie podchodzi do kwestii przetwarzania danych osobowych:
    https://www.instagram.com/p/_wft77nUk2/?taken-by=dawca_pl

  2. A ja myślę że ten świat byłby o wiele lepszy gdyby więcej ludzi publikowało swoje dane osobowe ;P

  3. Instagram jest dla hipsterów :P

  4. DKMS – i wszystko jasne. Jak coś jest niemieckie, to musi “zaskakiwać” (patrz Sofort).

  5. I to co przeczytałem, świadczy o tym , że Polska wcale nie jest krajem prawa i sprawiedliwości. Dlaczego dopuszcza się aby służby takie jak Policja podawała dane osobowe w eterze, sam nie raz słyszałem posiadając kiedyś urządzenie. Skonfiskowano mi w stanie wojennym, znaku niestety nie ujawnię swojego. Pozdrawiam czytelników

  6. Prawo jazdy

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: