12:17
28/2/2012

Szuka informacji o katastrofach, plagach i …opinii o DHS:

Ustawienia prywatności to coś z czego należy korzystać :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Co i jak ustawić na FB by moja prywatność była względnie bezpieczna?

 2. słowo kluczowe “social media” w kategori: ‘Cyber Security’ i “human to human” w ‘Health Concern + H1N1’ powala ;] http://animalnewyork.com/2012/02/the-department-of-homeland-security-is-searching-your-facebook-and-twitter-for-these-words/

 3. Zdziwilbym sie gdyby go nie monitorowali…

  Facebook, yahoo, twitter i google/gmail to tylko niektore sposrod serwisow ktore wymienia Assange w swoim wywiadzie jako te ktore od dawna maja “backdoora” dla _sluzb_specjalnych_wujka Sama. Specjalny UI ktory pozwala przegladac publiczne i prywatne wiadomosci bez (w celu wprowadzenia oszczednosci dla obu stron) tzw. “subpoena” czy “court order” (ustawienia prywatnosci naprawde mozna sobie wsadzic w buty… nie sadze zeby to bylo respektowane – zawsze moga powiedziec “matter of national security” i Twoje prawa i polityka prywatnosci sa rowne zero… Przeciez chodzi o _dobro_calego_narodu_ wiec co tam prawa jednostki kogos obchodza…)

  Dlaczego by mnie to zdziwilo? Skoro CIA i FBI maja dostep do tych danych i przegladaja je to czemu Department of Homeland Security mialby tego nie robic?

  Pozdrawiam.

  Andrzej

 4. Zostaje przypomnieć opowiadanie Cory Doctorowa – Scroogled:

  http://blogoscoped.com/archive/2007-09-17-n72.html

  (pl_PL: http://wnet.bblog.pl/wpis,wygooglany;scroogled;-;cory;doctorow;po;polsku;,7543.html)

 5. dhs juz dawno przekroczyl granice
  http://www.truth-out.org/wikileaks-exposes-dhs-spying-occupy-movement/1330533841

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: